35
Концерт Марии Чайковской

Концерт Марии Чайковской

Ср, 12 октября 2016, 19:30
Львов, Украина
Львівський Палац Мистецтв [на карте]
063 733 22 28

Марія Чайковська подарує Львову вечір ліричної сповіді, на яку запрошує кожного вже 12-го жовтня!

Зірка інтернет-простіру, блискуча піаністка, автор пісень-хітів вірусно захопивших серця мільйонів слухачів по всьому світу Марія Чайковська відвідає місто Львів з акустичним концертом. Співачка зіграє за роялем свою нову ексклюзивну сольну програму, у якій поєдналися найкращі пісні із трьох музичних альбомів, а також прем'єри, об'єднані особливим ліричним відчуттям, притаманним тільки їй.

Про Марію Чайковську публіка дізналася в 2011 році, коли вийшов її перший альбом «Из тишины». Слухачі одразу виділили її пісні з чисельного багатоголосся популярної музики. Марія Чайковська взяла щиру і чисту ліричну ноту, яка давно стала рідкістю.

У 2013 році в мережі з'явилася пісня «Эхо тысячи вокзалов», написана спільно з автором-виконавцем Гушей Катушкіним і мала величезний успіх, стала справжнім інтернет-хітом, потрапила на радіо та телеканали. Їх співтворчість закріпилася в дуетному акустичному альбомі «Красота13».

У 2014 році Марія стала більше виступати зі своєю групою. Нове звучання знайшло відображення на альбомі «Целуй меня», презентації якого з аншлагами пройшли минулої осені 2015 року у багатьох містах України та світу.

Пісні Марії Чайковської - це уособлення музичної гармонії, чуттєвої естетики і неймовірного таланту. Сольна глибока, інтимна програма, яку підготувала Марія не залишить байдужим жодного слухача.

На концерті ви почуєте проникливий голос, глибокі авторські вірші та неймовірні фортепіанні аранжування з класичними, джазовими та імпресіоністичними відтінками. Пориньте у довірчу розмову з артистом, у незабутню зустріч людей, які відчувають й не бояться про те говорити.

Візьміть собі ту особисту атмосферу свята, в яке перетворюється кожен концерт тендітної української русалоньки з голосом ангела.

12 жовтня, 19:30, Львівський Палац Мистецтв (вул.Коперника, 17).

Придбати можна онлайн та в касах міста:

https://kasa.in.ua/mariia-chaikovska-lviv

Квитки від 100 до 240 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 сентября 2016

Другие города

07 октября
Днепр
Поплавок
08 октября
Запорожье
Филармония
13 октября
Ровно
Будинок Культури
14 октября
Луцк
Дворец культуры
19 октября
Самара
Клуб "Конь В Пальто"
20 октября
Ижевск
Пинта Бар (ТРК Петровский, 1 этаж)
21 октября
Пермь
Клуб "Нева"
22 октября
Челябинск
Клуб "Пьяный страус"
17 ноября
Санкт-Петербург
Клуб «Космонавт»
20 ноября
Москва
Клуб RED
25 ноября
Харьков
Дворец студентов НЮУ
08 декабря
Одесса
Одесса
18 февраля
Баку
Баку
08 марта
Киев
Клуб АТЛАС
07 апреля
Санкт-Петербург
Клуб «Космонавт»
09 апреля
Москва
Клуб RED

Львов - Концерты

Показать все