216
Los Vivancos у Львові

Los Vivancos у Львові

Чт, 13 октября 2016, 19:00
Львов, Украина
Театр оперы и балета [на карте]

Львів

Оперний театр

13 жовтня

початок 19.00

ціна 300-2150

Los Vivancos - це сім братів, майстерність танцю фламенко яких підкорило весь світ, без перебільшення! Братися LOS VIVANCOS (Лос Віванкос) перемогли в номінації «Кращий оригінальний шоу» в Мекскіке в 2009 році на Las Lunas Awards. У 2008 році LOS VIVANCOS (Лос Віванкос) було нагороджено одразу двома номінаціями на фестивалі світових цирків в Монте-Карло, на шоу «Танці з зірками» в Лос-Анжелесі, їх запрошували на шоу «Гранд кабаре Миру», яке проходить у Франції.

Сім диво-братів володіють воістину неймовірним поєднанням талантів: вони і танцюють, і співають, і грають на різних музичних інструментах. Побувавши в багатьох містах і країнах, всюди Los Vivancos збирали повні аншлаги. Скрізь брати викликали неймовірний захват у жінок. Брати Los Vivancos (Лос Віванкос) підкорили своїми талантами більше тридцяти країн по всій планеті. Вони навіть встановили рекорд з аншлагів! Їх у них було цілих двадцять, причому всі аншлаги Los Vivancos (Лос Віванкос) були поспіль, в різних залах однієї країни - Франції!

Брати Los Vivancos народилися в Іспанії, в Барселоні. Прославитися чудесним дітям вдалося ще підлітками: вони рано почали танцювати. Хлопчики придумали власний виступ - це був танець з елементами акробатики. Їх виступ розлетілося моментально всюди вже тоді. Про юних обдарування Los Vivancos дізналася вся країна. Їх виступи були і далеко за кордоном Іспанії, що показує високий рівень виконання музичних танцювально-акробатичних номерів. Клан Los Vivancos був прославлений юними братами. Сім'я у Los Vivancos (Лос Віванкос) була артистичною, тому і хлопчики виросли артистами, виховані кращими традиціями артистичною середовища. Уже в дитинстві Los Vivancos (Лос Віванкос) почали гастролювати по світу, особливо по Канаді та Америці. Вони як губка вбирали в себе різні культури незвичайних для них народів, осягали їх музичні особливості і традиції. Брати Los Vivancosм отримали прекрасну освіту, в кращих навчальних закладах, чий престиж в світовій практиці незаперечний. Крім цього, перш ніж створити танцювальний союз Фламенко, брати Los Vivancos (Лос Віванкос) індивідуально набралися досвіду. У 2004 році світ побачив союз - фламенко шоу братів Los Vivancos. З цього моменту неймовірний успіх і інтерес публіки до братів Los Vivancos (Лос Віванкос) не згасав!

Брати Los Vivancos - Аарон, Джошуа, Жозе, Ізраїль, Юда, Крісто і Еліас. Їх довірений представник, як правило, є Еліас. Він спілкується з журналістами, представляє сім'ю Los Vivancos на прес-конференціях.

Фламенко братів Los Vivancos (Лос Віванкос) - це чудовий симбіоз балету і фламенко, цирку і театру, а також сучасного танцю. Шоу Фламенко Los Vivancos (Лос Віванкос) має живу, вибуховою енергетикою, викликаючи найяскравіші емоції у своїх глядачів. Los Vivancos на сцені - справжні не просто господарі, а справжні Боги!

Щоденні тренування в спортзалі і заняття танцями дозволяють братам Лос Віванкос тримати себе у відмінній формі. До кожного виступу вони готуються в поті чола. І результат не змушує себе чекати: всі виступи шоу фламенко викликають бурю овацій і тривалий захват у публіки.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 апреля 2016

Другие города

08 октября
Киев
Дворец Украина
09 октября
Харьков
ХАТОБ
11 октября
Одесса
Театр оперы и балета

Львов - Концерты

Показать все