5415
Lviv Coffee Festival 2016

Lviv Coffee Festival 2016

22 сентября — 25 августа 2016
Львов, Украина
пр. Свободы [на карте]
0322 357 788

Головна кавова подія країни, LVIV COFFEE FESTIVAL, відбуд

Головна кавова подія країни, LVIV COFFEE FESTIVAL, відбудеться на головній вулиці міста Львова

На каву до Львова збирається вся Україна, тому невипадково що саме тут проводиться найбільша подія кавової індустрії - LVIV COFFEE FESTIVAL. Цього року фестиваль ювілейний, десятий, і символічно, що він відбудеться у самому серці Львова, на головній вулиці міста – проспекті Свободи 22 – 25 вересня 2016 року.

LVIV COFFEE FESTIVAL - єднає людей і показує справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів. На фестивалі можна буде дізнатися, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

«Геосфера, де розміститься КаваEXPO та пройде Kulchycky Coffee Cup, дизайнерська сцена для майстер-класів та нагороджень, величезна каруселька для майбутніх любителів кави та білосніжний тент для головного кавового ярмарку країни – усе це буде розміщено на проспекті Свободи, для того щоб сповна насолодитися кавою на будь-який смак», - зазначив директор фестивалю Андрій Сидор.

Протягом чотирьох днів фестивалю відбудуться: КаваEXPO - презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба та презентують все найкраще; Кавова велоМИЛЯ, яка об’єднає велофанів та кавоманів, які проїдуть старовинними вулицями міста; тур кав’ярнями Львова, у рамках якого оберуть найкращу кав’ярню міста Лева, адже бути найкращою кав’ярнею у місті, де люблять та живуть кавою - це честь та виклик.

Тож запрошуємо усіх на каву до Львова!

Сайт: coffeefest.lviv.ua

FB: facebook.com/LvivCityCoffeefest

e-mail: info@coffeefest.lviv.ua

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 августа 2016