97
Noah Bendix-Balgley & Theodore Kuchar. Львівський органний зал

Noah Bendix-Balgley & Theodore Kuchar. Львівський органний зал

Пн, 15 января 2018, 19:00
Львов, Украина
Органный зал [на карте]
+38 098 871 0180
0 800 507 577

Львівський органний зал представляє!

Нью-Йорк - Берлін – Львів: міст музичної неперевершеності

Ноах Бендікс-Балґлі (Noah Bendix-Balgley) всесвітньо відомий перший концертмейстр Берлінської філармонії, Теодор Кухар (Theodore Kuchar), дириґент Симфонічного оркестру у Фресно виступлять з єдиним в Україні концертом у Львівському будинку органної та камерної музики за участю львівського оркестру Collegium Musicum.

Музична кар'єра Ноаха починається із чотирьох років в Ешвілі (штат Північна Кароліна, США). За професійну діяльності він як соліст виступав разом із Пітсбургзьким симфонічним оркестром, Оркестром філармонії у Франції, Національним оркестром у Бельгії, Оркестром Міланської філармонії в Італії та ін. У свій вільний час захоплюється грою та написанням клезмер музики.

Теодор Кухар впродовж своєї професійної діяльності був дириґентом, засновником фестивалю камерної музики в Австралії, запрошеним дириґентом у багатьох міст по усьому світу. Під керівництвом Теодора гастрольна та рекордингова діяльність Національного симфонічного оркестру України піднялась до незнаних висот, а він отримав заслужене визнання та нагороди. Наразі Теодор базується в Нью-Йорку, працює в оркестрах Фресно та Рено як дириґент, а творча діяльність не обмежується країною чи континентом.

Оркестр Collegium Musicum заснували 2014 року Іван Остапович і Тарас Демко, автори-засновники однойменної музичної аґенції, що популяризує класичну музику. Вирізняє молодий колектив оркестру виконання мало знаної та рідко виконуваної музики.

У програмі концерту:

Й.Гайдн - Симфонія №59

В.А.Моцарт - Концерт для скрипки з оркестром №5, Ля мажор

П.Чайковський - Мелодія (версія для скрипки та оркестру)

Ф.Мендельсон-Бартольді - Симфонія №9, До мажор для струнного оркестру

15 січня, 19:00, Органний зал.

//Вікові обмеження: ~7+//

Квитки можна придбати:

- у касі Органного залу (Середа-Неділя 13.00-19.00), телефон +38 098 871 0180

Місце проведення: Львівський будинок органної та камерної музики

вулиця Степана Бандери, 8, Львів, Львівська область, Україна© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 декабря 2017

Львов - Концерты

Показать все