113
Об’єднані джазом. Львівська філармонія

Об’єднані джазом. Львівська філармонія

Пн, 26 сентября 2016, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

«Big Band» об’єднані джазом

Чим цей вечір у філармонії такий унікальний та особливий? Перш за все, тим, що туба та валторна — зовсім непередбачуваний і навіть рідкісний дует. Озираючись на історію джазової музики, таких солістів важко знайти.


Аркадій Шилклопер, який навчався та працював у Москві, і Джон Сесс, уродженець Нью-Йорка, зустрілися вперше в одному з наймузичніших міст Європи — Відні, у Vienna Art Orchestra. Рішення про співпрацю стало для них доленосним, бо екстравагантне поєднання туби і валторни привабило вибагливого європейського слухача і новостворений дует успішно почав гастролювати різними країнами. В той час, як Дерек Браун працював в Чикаго, досліджуючи джазову музику та концертуючи.

Усіх трьох виконавців, яких ви почуєте цього вечора, об'єднує любов до імпровізації та експериментів. Джон Сесс зіграв з безліччю класичних та джазових оркестрів і навіть спробував себе в R&B. Аркадій Шилклопер теж пройшов шлях від класики до джазу, занурювався у фольк-музику різних народів та експресивні хвилі арт-року. Дерек Браун, який також починав з класики, любить поєднувати джаз та фанк, а також використовувати новаторські техніки на кшталт Beatbox.

Варто пригадати, що валторна на початку свого існування була сигнальним інструментом. А туба — задавала бас під час маршу і втратила своє значення, коли оркестри стали “осілими”. Проте обидва інструменти заново відкрив Гіл Еванс у ансамблі “Birth Of The Cool”. Довгий час по тому валторна та туба відігравали роль помічних елементів, які лише збагачують звучання оркестру і вважаються аутсайдерами на джазовій сцені. Попри це Сесс та Шилклопер змогли виділити ті особливі переливи та відтінки звуку, які притаманні лише валторні та тубі. М'які мелодії, вабливі Groove-лінії, захопливі ефекти та імпровізація — музиканти створюють разом вишуканий камерний ансамбль Big Band та наповнену, хвилюючу, натхненну музику.

Аркадій Шилклопер – валторна

Джон Сесс – туба

Дерек Браун – саксофон

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 50-150 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 сентября 2016