29
On American theme. Львівська філармонія

On American theme. Львівська філармонія

Пн, 24 октября 2016, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

On American theme

ЗА ПІДТРИМКИ

Емі Біч. Соната для скрипки та фортепіано, ор. 34

Вільям Грант Стіл. Сюїта для скрипки та фортепіано

Вільям Болкон. Скрипкова соната № 3

Яша Хейфец. П'ять П’єс на теми опери Дж. Гершвіна «Поргі і Бес»

Коли ми говоримо про Америку й музику, то неодмінно згадуємо джаз і таку типову атмосферу ретро-богеми. А чи багато ми знаємо про американську класичну музику? Звичайно, враховуючи насиченість та багатство європейської спадщини, перш за все звертаємось до неї. Проте 24 жовтня дует Соломії Сороки та Романа Лопатинського принесе нам, мабуть, дуже цікаве відкриття саме заокеанської культури.

Соломія Сорока знає про американську музику насправді багато. Адже після навчання у Львові та Києві, вона переїхала в США, де захистила докторат в Істменській Школі Музики. Тепер скрипалька не лише успішно концертує у різних країнах, а й викладає у Ґошенському університеті, на Шлернському міжнародному фестивалі в Італії та в квартетній програмі Чарльза Кастельмана в США. Попри світову популярність Соломія Сорока не забуває про своє коріння і намагається популяризувати українську музику. Зокрема, прем'єри Скорика, Станковича і Лятошинського в США, Європі та Азії — це її заслуга.

Другий гість вечора — Роман Лопатинський, Студент національної музичної академії України ім. Чайковського та Accademia Pianistica Internationale «Incontri col Maestro» (Італія), лауреат численних премій. Молодий музикант завжди підкреслює свою любов до класичних творів. Вони й прозвучать на концерті — Емі Біч, перша успішна жінка-композитор, Вільям Болкон, лауреат Пулітцерівської премії, Вільям Грант Стіл, автор першої опери, яка з'явилась у телеефірі, і Яша Хейфец, загальновизнаний серед кращих скрипалів ХХ століття. Вечір американської музики запрошує!

Соломія Сорока – скрипка

Роман Лопатинський – фортепіано

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 40, 50, 60 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 октября 2016

Львов - Концерты

Показать все