25
Сергій Островський. Львівська філармонія

Сергій Островський. Львівська філармонія

Вт, 15 ноября 2016, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

Сергій Островський та Collegium Musicum

С. Барбер – Адажіо для струнних

У. Бренер – In Memoriam

Дж.ТартініФ.Крейслер – Соната «Диявольські трелі» (обр. У. Бренера)

Й. С. Бах – Концерт для скрипки з оркестром ля мінор

Д. Шостакович – Камерна симфонія

У кожного митця є свій знаковий, визначний, особливий твір. Той, який містить усю його душу. Той, який мандрує крізь століття і знаходить відгук у душах все нових й нових поколінь. Підбірку таких творів презентує львівській публіці відомий диригент та скрипаль Сергій Островський спільно з камерним оркестром Collegium Musicum.

Творчий шлях Островського розпочався в Росії, де він народився в сім'ї музикантів і вже в 13 років дебютував з симфонічним оркестром. Згодом – переїзд до Ізраїлю, навчання, створення квартету «Авів», диплом магістра у Амстердамській консерваторії. Сьогодні Сергій Островський — професор Женевської консерваторії, успішний гастролер як в ролі скрипаля, так і диригента. До слова, грає він на скрипці італійського майстра Джованні Гранчіно 1716 року виготовлення.

Програма теж містить італійські нотки. Адже Джузеппе Тартіні, італійський корифей XVIII століття, твердив, що почув свій знаковий твір «Диявольські трелі» уві сні — у виконанні самого Диявола. Інший «учасник» програми вечора, американець Семюель Барбер таких асоціацій про своє «Адажіо для струнних» не висловлював, проте це не завадило творові здобути колосальну популярність і отримати також «титул» найвідомішого творіння композитора. А «Струнний квартет №8» Шостаковича – єдиний твір автора, написаний ним не в СРСР. Наповнений спогадами про сталінський терор, цей автобіографічний твір втілив усе, про в ті часи не можна було говорити вголос і навіть був презентований публіці у 1960 році попри негативні очікування самого автора. Окрім того на концерті прозвучить Концерт для скрипки з оркестром ля мінор Йогана Себастьяна Баха та твір сучасного ізраїльського композитора Урі Бренера In Memoriam.

Сергій Островський – скрипка, диригент (Ізраїль)

Камерний оркестр Collegium Musicum

Художній керівник і диригент – Іван Остапович

Модерує – Тарас Демко

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 40, 60, 80, 100 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 октября 2016

Львов - Концерты

Показать все