177
Вистава "Варшавська мелодія 2"

Вистава "Варшавська мелодія 2"

Ср, 28 сентября 2016, 19:00
Львов, Украина
Перший український театр для дітей та юнацтва [на карте]
0322 553 274
044 383 58 58

Варшавська мелодія 2 - уособлює собою одне з найбільш очікуваних театральних подій. Глядачі побачать продовження легендарної постановки Леоніда Зоріна, яка завоювала любов театральних поціновувачів по всьому Радянському Союзу. Вас чекає неперевершена акторська гра зоряної трупи на чолі з талановитою артисткою і улюбленицею публіки Адою Роговцевою. Варшавська мелодія 2 купити квитки і насолодитися захоплюючим театральним дійством, який отримав друге народження.

Про виставу

Яскравий і оригінальний спектакль є продовженням захоплюючої історії, описаної в «Варшавської мелодії». Леоніду Зоріну вдалося створити чуттєву і душевну постановку, де головна героїня Геля є втіленням кращих жіночих якостей. Варто відзначити, що Ада Роговцева незмінно виконувала роль Гелі протягом більше двадцяти років, багато разів радуючи глядачів Київського театру імені Лесі Українки. Це була не просто популярна постановка, яка користується приголомшливим попитом. Вона стала справжнім знаковою подією для багатьох поколінь в культурно-соціальному житті країни. Геля у виконанні Ади Роговцевої досі тепло відгукується в серцях шанувальників театрального мистецтва. За всю історію спектаклю у актриси жодного разу не було дублера, а також вона не пропустила жодного виступу. Постановка гастролювала не тільки на пострадянському просторі, а й за кордоном, включаючи США.

Легендарний спектакль знову пройде на сценах багатьох театрів завдяки тому, що драматург Ігор Афанасьєв продовжив його життя. Всіма улюблена історія набере нові повороти, а головних героїв чекають несподівані зустрічі і події. Глядачі стануть свідками зачаровує акторської гри, прекрасної драматургії і якісної режисури, що дозволить донести всю гаму емоцій і переживань до серця кожного. Постановка майстерно поєднує в собі уривки зі старої п'єси, які переплітаються з новими епізодами, написаними режисером Ігорем Афанасьєвим. Аду Роговцеву ви побачите в ролі Олени, яка зустріла чоловіка, який нагадував Віктора, і дожівшую до 1990-х років. Легендарну роль Роговцевої зіграє дочка знаменитої артистки Катерина Степанкова та Олеся Власова, які по черзі постануть перед глядачами в образі молодої Олени. Відвідавши виставу в Києві Варшавська мелодія 2, ви гарантовано отримаєте незабутні враження і проведете відмінний вечір.:

Вартість: 100-380 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 августа 2016

Другие города

18 августа
Киев
Дом офицеров

Львов - Концерты

Показать все