56
Виставка Нерамкована зустріч. Галерея Зелена канапа

Виставка Нерамкована зустріч. Галерея Зелена канапа

31 августа — 26 сентября 2021
Львов, Украина
Галерея Зелена канапа [на карте]

Виставка живопису Вікторії Дубовик. 31 серпня – 26 вересня 2021.

НЕРАМКОВАНА ЗУСТРІЧ.

Абстракція VS Тотем.

Так, саме «нерамкована зустріч», а не «зустріч в рамках». Ще донедавна ми говорили про глобалізацію, зняття кордонів, злиття світів. Натомість, нині, як не прикро, ситуація докорінно змінилася - обмеження в різних сферах життєдіяльності.

Отже РАМКА як формат пережиття обмеження, але та ж РАМКА - традиційний спосіб форматування певного сюжетного дійства у візуальному мистецтві. І тут ми підходимо до ідеї авторського форматування виставки живопису Вікторії Дубовик, яка співставляє, чи то об‘єднує дві різні за стилістичним та смисловим наповненням серії творів. Таке об‘єднання, така зустріч - це спроба розширити простір емоційних та семантичних компонентів творчих рефлексій, які переповнюють автора в ситуації певного комунікативного обмеження, в якому опинились митці.

Загалом, митець переважно найактивніше ретранслює соціальні та особистісні колізії. У випадку творчості Вікторії Дубовик ми спостерігаємо домінування знаково-асоціативної складової образотворення, яка увиразнюється мінливою колористичною розробкою живописного полотна.

Таміла Печенюк. Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент КХТ ЛНАМ.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 августа 2021