35
Виставка «Неспіймане». PM Gallery

Виставка «Неспіймане». PM Gallery

11 июня — 06 июля 2021
Львов, Украина
PM Gallery [на карте]

11 червня (п'ятниця) о 18:00 в PM Gallery відбулося відкриття персональної виставки живопису «Неспіймане» Христини Приймак.

Авторка про концепцію проекту: «Ми ловимо їх між гілками, пірнаючи в крони, в заростях, ризикуючи спіткнутись об коріння, плутаючись в гущавині стебел і трав, шаркаючи плечима об стіни й паркани. Чатуємо на дахах, дворах і площах. Їх, яскравих і непримітних, тихих і співучих, різних за розміром та забарвленням.

Виставка «Неспіймане». PM Gallery

Гонитва без кінця-краю. Біжимо сторчголів крізь красу світу й не бачимо її. Не бачимо дерева, хмари, сонце, гілля, листя, високу траву, вітер і сонячне проміння.

Ці пташки – наші мрії, бажання, наше щастя, наш зміст. Ми дуже хочемо їх. Але птахи літають, а люди – ні. І ловити ми їх насправді не вміємо. Люди надто гучні і безглузді, переповнені сміттям. Часом і не помічаємо, що вони уже вмостились у нас на плечі, звили гніздечко під нашою стріхою і давно живуть там.

Хочеш спіймати? Не лови. Стій, слухай, дивись. Бо квіти – чудові, небесні, народжені землею. Земля – тепла, її руки – дерева. На гілках розпустяться бруньки, розів’ються в листя. Там сховаються від нас неспіймані птиці».

Виставка «Неспіймане». PM Gallery

Про художницю:

Народилась у 1980 році в м. Сокаль Львівської обл.

Освіта: Львівський національний університет ім. І. Франка, юридичний факультет (1999-2004); Львівська національна академія мистецтв, кафедра художнього текстилю (2005-2011).

Кандидат мистецтвознавства; активна учасниця всеукраїнських пленерів та виставок, зокрема «Сни перелітних» (Proart Gallery, Львів; 2018), виставкова експозиція «V – Щорічного міжнародного фестивалю Параджанова на Левандівці» (Львів, 2020), «Виставка художників Сокальщини та Львова» (Тартаків, 2020) та ін.

Художниця працює у галузі живопису та художнього текстилю.

Образ птаха, який наскрізно проходить через творчість мисткині набуває особливих алегорично-символічних характеристик. В гармонійному поєднанні з людськими образами та рослинними елементами, символ міфічного птаха стає одним з основних у серії її живописних робіт.

Виставка «Неспіймане». PM Gallery

Проект триватиме до 6 липня.

Запрошуємо всіх охочих!

---

Львів, вул. Коперника, 17 (-1 поверх).

Графік роботи: понеділок-п’ятниця 10:00 - 19:00; субота 10:00 – 17:00, неділя 12:00 - 17:00
Контактний тел.: + 38 096 294 5838© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 июня 2021

Львов - Скоро

Показать все