80
Вистава «Спляча красуня»

Вистава «Спляча красуня»

Вт, 27 сентября 2016, 19:00
Мариуполь, Украина
Драматический театр [на карте]
+38 (044) 590-55-50
+38(050) 012 15 67

Вистава «Спляча красуня»

Відома в усьому світі історія, розказана по-новому, вистава, що підкорила серця тисячі українських глядачів, «Спляча красуня» від театру «Тисячоліття» знову відбудеться у Києві!

Інтерактивна вистава «Спляча красуня» створена за мотивами однойменної казки Шарля Перро, що побачила світ у далекому 1697 році. Режисер-постановник Надія Ільченко намагалася максимально залучити глядача в процес акторської гри, пропонуючи йому заспівати або станцювати разом із Сплячої красунею та іншими героями історії.

Під час вистави «Спляча красуня» Ви перенесетесь у чарівне королівство, де керує мудрий і справедливий государ.

На честь народження прекрасної дочки Аврори король із королевою влаштують грандіозний бал, на який запросять трьох добрих чарівниць - Флору, Фауну й Хорошу Погоду.

На радощах батьки забудуть внести у список гостей ще одну чаклунку - злу Маліфісенту. Та, у свою чергу, образиться на правителів, і, щоб помститися, закляне принцесу.

А далі Ви знаєте: в шістнадцять років Аврора, вколовшись веретеном, засне, - і король з королевою впадуть у відчай. Через деякий час прекрасний юнак поцілує принцесу і ... Щасливий фінал вистави «Спляча красуня»!

Якщо ви хочете ще раз побачити цю чудову казку про всепереможне добро, беріть своїх діточок (від 3 до 12 років) - і вирушайте в Муніципальний театр «Київ». Квитки на інтерактивну виставу «Спляча красуня» краще придбати заздалегідь - аж надто популярною стала ця оригінальна постановка театру «Тисячоліття».

Яскраві костюми, вражаючі декорації, веселі пісні, танці й, безумовно, значна порція чаклунства - все це чекає на глядачів вистави «Спляча красуня». Коли світ казки стає ближчим, зробіть крок йому назустріч!

Не пропустіть неймовірне шоу для дітей та їх батьків - встигніть купити квитки на виставу «Спляча красуня». Купити квитки на інтерактивну виставу «Спляча красуня» Ви можете в режимі онлайн або в квиткових касах «Карабас».

Вартість: 100- 270 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 августа 2016