5308
Фестиваль Ше.Fest 2019. Програма фестивалю. Афіша Моринці. Контакти. Повна інформація

Фестиваль Ше.Fest 2019

17 августа — 18 августа 2019
Моринцы, Украина
Моринцы [на карте]

Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest»

ОГОЛОШЕНО ПРОГРАМУ ШОСТОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ШЕ.FEST

17 - 18 серпня 2019 р. на батьківщині Тараса Шевченка, у селі Моринці Звенигородського р-ну Черкаської обл., вже вшосте відбудеться музичний, благодійний фестиваль «Ше.Fest ». Цьогоріч учасниками музичної сцени фестивалю будуть відомі гурти ТАРТАК, KARNA, ВІЙ, Go-A, САД, ШПИЛЯСТІ

КОБЗАРІ та інші.

Ведучими сцени вже традиційно стануть Юрій Шивала та Олександр

Висоцький.

Для відвідувачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть 10 локацій. На Просвітницькій галявині протягом двох днів з 12:00 до 18:00 відбудуться гутірки з відомим казкарем Сашком Лірником, Василем Шклярем, Богданом Бенюком, музичні виступи гуртів «Сонце в кишені», «Джулай 8», лекції, поетичний Ше.Батл, благодійний Ше.Аукціон, презентація книги та фільму «Тарас. Повернення» та багато іншого.

Театральна сцена пропонує глядачам вистави «Сон. Комедія» творчої майстерні «Театр у кошику» (режисер Ірина Волицька, м. Львів) та «Гайдамаки»

Миколаївського академічного художнього драматичного театру (режисер Євген Олійник, м. Миколаїв).

На нічній акустиці планується романтична атмосфера з поезією, чаєм, гірляндами та якісними українськими гуртами, серед яких PIANO, Мелорі та Galileo.

На Дитячій галявині відбудеться показовий виступ від дитячої студії козацьких бойових мистецтв, майстер-класи з дитячого малюнку, володіння шаблею та списом, художні майстер-класи тощо.

Також на учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, виставка народних майстрів та художників. Кожен охочий зможе стати земляком Шевченка на два дні, оселившись на території наметового містечка у Моринцях.

Нагадуємо, що Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest » зареєстрований на краудфандинговій платформі «Спільнокошт».

Захід відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Черкаської обласної державної адміністрації.


Детальну програму заходів шукайте в доданих до листа файлах.

Акредитацію за захід можна отримати, заповнивши Google Form.

Нагадаємо, що гасло цьогорічного Ше.Festу — «Під вільним небом!», бо воля – це головний наш здобуток, який не можна втрачати!

Цитата Шевченка, яку організатори обрали для шостого Фестивалю: «Я на сторожі коло їх поставлю слово», адже українська мова і Тарасове слово – джерело нашої єдності і сили.

Запрошуємо вас провести ці вражаючі літні дні разом із нами!

Стежте за анонсами та оголошенням детальної програми на сайті фестивалю. Трохи історії.

Ідея фестивалю – оновлення і популяризація постаті Шевченка. Від початку і донині організатори прагнуть зробити так, щоби Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість. «Ше.Fest» – це фестиваль, де кожен може побачити в Шевченкові не лише звичний образ пророка, а й бунтаря, неформала своєї епохи і водночас — надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.

Вхід вільний! Захід – безалкогольний!

Довідково. «Ше.Fest» (укр . «Шефест» ) — щорічний мистецький фестиваль, що відбувається із 2014 року в селі Моринц і Звенигородськог о району Черкасько ї області. Проходить на малій батьківщині Тарас а Шевченка та присвячений його пам'яті. Фестиваль є благодійним, на ньому організатори збирають пожертви для українських бійців, що воюють проти російської збройної агресії в Україн і. Запрошуємо ЗМІ до співпраці!

Контакти: тел.: +380986595614
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 августа 2019