4976
Фестиваль ​Ше.Fest 2021

Фестиваль ​Ше.Fest 2021

21 августа — 22 августа 2021
Моринцы, Украина
Моринцы [на карте]

Команда всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка Ше.Fest радо повідомляє про старт підготовки та готова оголосити дати події.

21-22 серпня ми запалимо романтичні зірки над кобзаревою землею, адже цього року тема фестивалю - кохання. Гаслом стануть слова з вірша Тараса Шевченка: "Кохайтеся, чорнобриві!"

Цього року ми будемо вже всьоме збирати українців на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці Черкаської області.

У 2020 ми не змогли провести фестиваль через локдаун, тому цьогоріч будемо творити свято з подвійною енергією.

Дмитро Колоша, голова оргкомітету: "Попередній рік був для нас дуже стресовим не лише через карантинні обмеження, а й через відсутність фестивалю як однієї з головних подій року в житті кожного з нашої команди. Але ми не здалися, не сиділи склавши руки (принаймні не завжди), а працювали і вдосконалювалися щоб 2021 року зустрітися з усіма вами і насолодитися атмосферою Моринців і не тільки. Ми готуємо чимало сюрпризів над якими робота ще кипить, починаємо не спати ночами і втілювати мрії у реальність. Цьогоріч ми будемо мандрувати країною і чаклувати над любов'ю, бо Шевченко - це любов!"

Цьогоріч окрім стандартної музичної фестивальної сцени ми організуємо для вас ще й ніч акустичної музики. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти. Традиційно проведемо найкрутіший поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.

На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Ми не забуваємо, що Шевченко – художник, тому на вас чекатимуть круті майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade.

Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави "Шевченко. Остання любов" драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

Ми продовжимо започатковану нещодавно традицію командних змагань Ше.Games. Анонсуємо й дещо новеньке: додамо 4 локації – Фольк-сцена, Прес-центр, Територія майстер-класів та Грін-рум.

Вхід на всі події безкоштовний.

Одна із наших цілей – навчити молодь відпочивати тверезо. Саме тому в дні "Ше.Fest'у" в Моринцях заборонено продавати та вживати алкогольні напої.

Головна мета фестивалю – об’єднання українців навколо ідеї пробудження гордості за свою націю, за мистецькі постаті нашої країни. Ніщо не сприяє розвиткові національної свідомості більше, ніж любов до своєї історії та мистецтва, обізнаність щодо найважливіших віх становлення української держави та культури. Ми докладаємо зусиль для того, щоб українці пишалися вишиванкою, діти цитували Шевченка, а найпотужніші музичні виконавці створювали пісні на слова українських класиків.

Нам потрібна твоя підтримка, щоб зберігати нашу історію та продовжувати у століттях вервечку сердець, які надихаються Шевченком. Ставай у наші ряди і фондуй у якісно нову культуру та волонтерський рух, який справді цього потребує.

Зібрані тут кошти ми направимо на втілення проєкту: проплату аудиторських послуг і гонорар музичному гурту.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 июня 2021

Другие города

24 июля
Бровары
Бровары