151
Юрій Лемчук та гурт Монте Крісто

Юрій Лемчук та гурт Монте Крісто

Вс, 30 октября 2016, 20:00
Ровно, Украина
Skybar Manhattan [на карте]
46 05 54
096 098 8088

30 жовтня о 20.00 в "SKYBAR MANHATTAN" м.Рівне виступить Юрій Лемчук та гурт " Монте Крісто"

Запрошуємо усіх розділити з нами цей вечір в атмосфері ліричних і драйвових пісень і нових композицій.

І ми будемо разом......

Група «Монте Крісто» - це колектив музикантів високого рівня, що створюють красиву і мелодійну музику в жанрі поп-рок.Датою заснування групи слід вважати 1999 рік. Музиканти групи обожнюють експерименти, і тому в їхній творчості можна знайти відгомони самих різних музичних стилів. На думку музикантів стиль групи характеризується певним гармонійним поєднанням які змушують задуматися над текстами і легко сприймати мелодику.

Монте Крісто "багатогранні". Вони примудряються поєднувати класичні оркестрові інструменти і техногенну електроніку. Вражає відточена гармонійність кожного звуку в єдиній концепції творів. Вони воюють з сірою повсякденністю, закликаючи до любові і миру, не дозволяючи залишитися байдужим ..." Музика групи поєднує в собі драйв і енергетику з романтизмом і ліричністю".

Першими хітовими композиціями групи стали пісні «Горят мосты», «Будемо разом», «Если бы не ты», «Ангелы» та ін. А потім пісні почали з'являтися одна за одною і вже поширювалися шанувальниками творчості самостійно.Окрім «Монте Крісто» у кожного з музикантів були й інші проекти, бізнес, особисті справи. З 2008 р. Юрій Лемчук разом з композитором Ярославом Смілянцем починають співпрацювати з продюсерським центром "Mamamusic" а саме з Юрієм Нікітіним. Їх пісні входять в репертуари Ірини Білик, Ольги Горбачової, груп "НеАнгели", "Авіатор", "Армія", "Аферистки"та ін.

На сьогоднішній день група не забуває про створення свіжих композицій і регулярних живих виступах. До кожного виступу «Монте Крісто» підходить дуже уважно. Підготовка трек-листа концерту, придумування нових «фішок» виступу, поведінка на сцені і спілкування з глядачами, виконання відомих пісень, презентація нових пісень.

Зараз склад гурту виглядає наступним чином:

1. Вокаліст і автор пісень — Юрій Лемчук

2. Клавішні — Ярослав Смілянець

3. Гітарист — Слава Шевченко

4. Бас гітара — Олександр Атамась

5. Ударні — Тарас Козак© md-eksperiment.org

Опубликовано: 15 октября 2016

Другие города

06 ноября
Киев
Арт-паб "Бочка" на Подолі