5254
Фестиваль Схід-Рок 2019

Фестиваль Схід-Рок 2019

10 августа — 11 августа 2019
Тростянец, Украина
Тростянец [на карте]

СХІД-РОК: Атмосфера постійного свята

Фестивалі – це, завжди, шумно, драйвово та незабутньо. СХІД-РОК із перших років свого існування чарує своєю аутентичністю. Головна сцена фестивалю знаходиться всередині фортеці 18 століття, яка свого часу була цирковою та театральною ареною. «Круглий Двір» - споруда закритого тупу то таку акустику в Україні ще треба пошукати, а музика в прямому сенсі слова проходить крізь кожного.


Проте на історичній частині фішки фестивалю не закінчуються. За містом, у 15-ти хвилинах ходьби від «Круглого Двору», закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом із трьох озер і таємничим гротом «Німф» чарівний дендропарк із назвою «Нескучне», сама назва якого говорить про те, що сумувати вам не доведеться. У дендропарку знаходиться безкоштовний наметовий табір із усіма можливими зручностями починаючи від пунктів підзарядки телефонів до ще однієї сцени на якій лабають молоді виконавці.

Наметове містечко, це наче окрема планета із своєю культурою, традиціями й звичаями. Це місце, де всі рідні й гарні знайомі. Місце, де свобода є головним правилом життя. У наметовому містечку кожен зможе знайти частинку себе та відкрити для себе багато нового. Починайте ранок із йоги або щойно приготованого бургера, слухайте стендат або прийте участь у бітбокс батлі, можете побігати у величезних шарах граючи в бамбербол або кайфувати під сценою, насолоджуючись прогресивною музикою.


Не гайте часу, хапайте все, що дає вас фестиваль. Стрибайте у фестивальний автобус і рушайте до Головної сцени фестивалю. Будьте готові до того, що в кінці дня ви не будете відчувати рук, ніг, спини, але посмішка з вашого обличчя не буде сходити. Саме так і виглядає щастя. Але вривом і шаленим концертом, не забудьте дати відповідь на головне питання своєї мами: «Ти поїв/ла?». А поїсти на фестивалі є де. У затишному парку біля фортеці розкинеться великий фудкорт майданчик, де ви скуштуєте страви за традиційними рецептами з фермерських продуктів, заглянете в гості до кращих столичних закладів, поділитися враженнями від розмаїття страв країн з усього Світу і знайдете ще більше нових смачних новинок.

Тел. +38 095 090 2815

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 июля 2019