31
Концерт гурту Бумбокс у Вінниці

Концерт гурту Бумбокс у Вінниці

Чт, 12 августа 2021, 20:00
Винница, Украина
Винница [на карте]

Концерт просто неба!

«Бумбокс» - це талановита українська група, яка підриваючи радіочарти заволоділа свідомістю мільйонів слухачів. Ліричні перебори акустичної гітари, віртуозний dj-скретчінг і чудовий вокал.

Ми наполягаємо: трендову нині фразу "бути в потоці" треба ілюструвати прикладом Бумбоксу. З самої своєї появи в українській музичній культурі в 2004 році вони цей потік очолюють: зараз, як і тоді, їх композиції резонують тисячам людей. Феномен Бумбоксу — в нашій безумовній любові до кожного їх прояву: від "Наодинці" до "Безодні", від "Вахтерам" до фіта з Сашком Чемеровим "Любила", реліз якого відбувся кілька тижнів тому.

Бумбокс має багату історію, бо тільки з міні-альбомами "Люди" і "Голий Король", у 2017-18 роках об'їздили 15 країн світу й відіграли 117 концертів. Альбом "Таємний код: Рубікон", що вийшов у 2019 році, музиканти записували не лише в Україні, а й у Франції та США - найяскравіші кліпи на пісні з цього альбому - гостросоціальне відео "Ангела" (feat Крихітка) та сенсація під назвою "Жаль", яка за глибиною лірики точно не поступається класиці "Ну давай, телефон мій, дзвони, дзвони, дзвони".

Заспівай улюблені рок хіти вже зовсім скоро!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 июля 2021

Другие города

19 августа
Киев
Osocor Residence