622
Штраус-концерт. Театр ім. В.Г. Магара

Штраус-концерт. Театр ім. В.Г. Магара

Ср, 17 января 2018, 18:00
Запорожье, Украина
Театр им. В.Г. Магара [на карте]

Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара представляє!

"Штраус - концерт"

Автор сценарію і режисер-постановник

ВІКТОР ПОПОВ

Прем'єра 04 березня 2015 р.Тривалість вистави — 1 год. 30 хв.

Творчий колектив театру, запрошуючи на “ШТРАУС-КОНЦЕРТ”, подарує глядачам від родини Штраусів весняний настрій в будь-яку пору року .

За сюжетом сценічна дія розгортається у старовинному Олександрівську. Кожного вечора в парку грає оркестр. Грає неповторну музику віденських композиторів-віртуозів — Йогана Штрауса-батька та його синів — Йогана, Йожефа та Едуарда.

Музика огортає глядачів теплотою, чуттєвістю та тією особливою енергетикою, коли серця б'ються в унісон. Любов, пристрасть, світла печаль ... Все це є в музиці Штраусів і все це є в “ШТРАУС-КОНЦЕРТІ”.

Саме така музика здатна зцілювати душі, адже сьогодні, як ніколи, українці потребують уваги, тепла та позитиву. Крім головної дійової особи вечора — оркестру театру під керівництвом Олександра Сурженка, свої таланти даруватимуть солісти-вокалісти: заслужена артистка України Валентина Косташ, Світлана Ремжина, Алла Білоцерковець, Катерина Єгоричева, Олександр Блінов.

В програмі концерту — вальси, польки, марші, арії та дуети з оперет “Летюча миша”, “Циганський барон”, яскраві хореографічні композиції у виконанні балету театру. А ще — неочікувані сюжетні знахідки та приємні музичні сюрпризи!

Придбайте квиток на “ШТРАУС-КОНЦЕРТ” і ви поринете у світ позаминулого сторіччя, зачаруєтесь неповторним віденським стилем музики славетної династії музикантів Штраусів з її таємничою красою...

Вишукана романтична музика створить особливо піднесений настрій і святкову атмосферу, яку ви надовго збережете у своїй душі.

“ШТРАУС-КОНЦЕРТ” присвячений 190-річчю від дня народження Йогана Штрауса (сина) та 180-річчю його брата - Йожефа Штрауса.


Адреса: Україна, г. Запорожжя, Театр ім. В.Г. Магара, проспект Леніна, 41.

Тел.: +38 061 764-38-17

Каса, працює з 11:00 до 14:00, та 15:00 до 18:00© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 мая 2016

Запорожье - Концерты

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все