5685
Запорізька книжкова толока 2016

Запорізька книжкова толока 2016

21 октября — 23 октября 2016
Запорожье, Украина
Запорожье [на карте]

Запорізька книжкова толока - фестиваль, що проходитиме в Запоріжжі 21-23 жовтня 2016 року!

Запорізька книжкова толока – більше ніж книжковий ярмарок. Фестиваль задуманий як простір культурної комунікації, що об’єднує десятки різноманітних майданчиків для різних аудиторій, і буде цікавий шанувальникам книги з усієї України. Загалом у його програмі заплановано багато культурно-мистецьких заходів – презентації книжкових новинок від українських і міжнародних видавництв, прес-конференції й автограф-сесії з відомими письменниками, майстер-класи для творчої молоді, літературні читання, дискусії, круглі столи, перфоманси, конкурси.

Така варіативність заходів дозволить Запорізькій книжковій толоці обернутись триденним святом не лише для затятих книголюбів, а й для тих, хто тільки відкриває для себе сучасну українську літературу. Зокрема це стосується і найменших читачів – творчий майданчик для дітей буде працювати протягом усіх днів фестивалю.

Під час Толоки відбудеться також серія показів документального кіно про права людини від міжнародного фестивалю DocudaysUA. Пропоновані українські та зарубіжні фільми мають надихнути глядачів на розкриття власного потенціалу та мотивувати до вирішення актуальних суспільних проблем.


Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 марта 2016

Запорожье - Скоро

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все