Всі телефонні будки Нью-Йорка обладнають сенсорними екранами.

Smart Screens and Cisco Systems

   Таксофони є вимираючим видом зв'язку, при цьому компанія City24x7 знайшла спосіб вдихнути нове життя в практично даремні залізні конструкції, розставлені по всьому Нью-Йорку.


   У квітні місяці компанія запропонувала обладнати їх спеціальними сенсорними дисплеями, тим самим перетворивши в так звані інформаційні центри. Пілотний проект "Smart Screens" протривав кілька місяців і в кінцевому підсумку був визнаний успішним.

   Сьогодні компанії Cisco Systems і City 24x7 оголосили про те, що в найближчі місяці всі телефонні будки міста Нью-Йорк будуть обладнані 32-дюймовими сенсорними екранами Smart Screens.

   Інформаційні центри Smart Screens мають доступ до інтернету, крім того, в них зберігається інформація про кафе, ресторани і кіно, а також розклад транспорту та карта міста, варто відзначити, що все це є на кількох мовах. Будь-який бажаючий може скористатися таким інформаційним центром.

   Зрештою, компанії планують обладнати сенсорними екранами 12 800 телефонних будок, при цьому до 2013 року буде встановлено 250 екранів.

   Компанія City 24x7 також заявила, що Smart Screens є дуже міцними, а також пило-і водонепроникними пристроямиЧитайте также