Життя за комп'ютером.

Продовжіть собі життя

   Нещодавно було підраховано, що жителі Америки за 2012 рік провели 230 060 років сидячи за комп'ютером користуючись інтернетом. Звучить страхітливо, чи не так?


   Як статистика показує, тільки жителі Америки за липень 2012 провели 121 більйон хвилин використовуючи інтернет. Це приблизно шість з половиною годин припадає на кожну людину в день. Це означає, що в липні людина вирішила дивитися в екран комп'ютера ніж піти на вулицю прогулятися або зайнятися чимось іншим іноді більш корисним для здоров'я.

   Використовуючи просту математику, все це виливається в 230 060 років використання інтернетом, і це тільки підрахунки для американців. А якщо уявити якими будуть цифри для всього населення земної кулі? Люди не задумуються, що це значно скорочує їхнє життя.

    Дійсно, в сучасному світі нових технологій без інтернету нікуди. Щодня, кожна людина хоча б 5 хвилин проводить в інтернеті, будь-то робота чи розваги. Інтернет став заміняти людям все ... навіть спілкування. Наприклад, Facebook, VK, Однокласники та ыншы соціальні мережі зараз є переважаючими способами спілкування для населення ніж тета-а-тет.

   Що вже казати про дітей, яким вже на 5-ти річчя дарують новий iPad mini в той час, як ми в свої 5 років пустували у дворах з друзями і насолоджувалися дитячими роками на повну. Більш того, як показує статистика, iPad є номером один у списку бажань подарунків на Різдво у дітей.

   Задумайтеся, може варто менше проводити часу в інтернеті? Вийдіть на вулицю, прогуляйтеся, насолодіться природою ... Продовжіть собі життя!Читайте также