Український фільм став кращим на міжнародному кінофестивалі.

Український фільм став кращим на міжнародному кінофестивалі.

Журі міжнародного кінофестивалю "Темні ночі" в Таллінні присудило головний приз українському фільму "Будинок з башточкою" режисера Єви Нейман.


"Будинок з башточкою" вибрали серед 270 повнометражних фільмів з 66 країн. Якщо ж рахувати разом із короткометражними фільмами, то всього на фестивалі було представлено майже 600 кіноробіт. На думку критиків, український фільм, що показує жахи війни очима невинної дитини, є драматичним і дуже зворушливим, підходящим одночасно для широкої публіки і для фестивального показу.

"Цей фільм був зроблений дуже просто. Він емоційний і особливий. Найчастіше військові фільми прямо показують жахи війни і кровопролиття. Тут нічого подібного не було. Тут проблеми маленької дитини зображені набагато простіше", - сказав член журі Алар Ківіло.

Нагадаємо, в боротьбі за право номінуватися на премію "Оскар" в категорії "Кращий іноземний фільм", стрічка "Будинок з башточкою" дійшла до національного фіналу, проте програла фільму Михайла Іллєнка "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".Читайте также