У Берліні відкрилася виставка, присвячена Мартіну Скорсезе.

Виставка, присвячена творчості Мартіна Скорсезе

    У німецькому музеї кінематографа і телебачення, який розташований на столичній Потсдамер платц, сьогодні відкрила двері виставка, присвячена творчості одного з найбільш значущих режисерів сучасності - Мартіна Скорсезе.


   В експозиції представлені як особисті речі легенди світового кінематографа, так і предмети з його культових фільмів.

     Відвідувачі можуть ознайомитися з робочими нотатками, зробленими його рукою, фотографіями зі знімального майданчика, знімками з сімейного архіву, а також листами, які він отримував від сценаристів. "Багато з експонатів відправилися до Берліна прямо з моєї квартири", - заявив у відеозверненні до присутніх на церемонії відкриття виставки 70-річний режисер.

     Серед інших експонатів виділяються рукавички і боксерські труси, які надягав актор Роберт Де Ніро, втілюючи в оскароносному фільмі Скорсезе "Скажений бик" образ боксера Джейка Ламотт. Крім цього на виставці можна побачити костюми та реквізити з кримінальної драми "Банди Нью-Йорка". Всього представлено близько 600 предметів, пов'язаних з творчістю американського режисера.

     Сам Скорсезе на відкриття виставки приїхати не зміг. В даний момент він знаходиться в Нью-Йорку, де працює над стрічкою "Вовк з Уолл-Стріт" з Леонардо ді Капріо в головній ролі.

Виставка працюватиме до 12 травня 2013 року.

 Читайте также