Прозора квітка на Марсі.

Квітка на Марсі

    Марсоходу Curiosity вдалося виявити черговий дивний об'єкт на поверхні Червоної планети.


    Інтернет-користувачі охрестили його «квіткою». Тим часом, фахівці НАСА з'ясовують походження предмета, стверджуючи, що це звичайна скеля.

     Дивний об'єкт був сфотографований під час створення кругової панорами місцевості району Yellowknife Bay. Інтернет-користувачі звернули увагу на невеликий предмет з поверхні. Об'єкт здається напівпрозорим і володіє аморфною структурою. 

    Спочатку було висунуто припущення, що це один з шматків обшивки, який відвалився від марсохода. Нагадаємо, що подібне вже траплялося в жовтні минулого року. Однак, за словами представника НАСА Гая Вебстера, в об'єктив камери марсхода могла просто потрапити незвичайна скеля. При цьому він спростував припущення, що це могла бути частина обшивки самого апарату.

    Curiosity досяг поверхні Червоної планети 6 серпня 2012 року. Марсход, що є автономною хімічною лабораторією, займається пошуком слідів життя на Марсі і вивчає його геологічну історію. Планується, що апарат пропрацює на Червоній планеті протягом, як мінімум, одного марсіанського року. Він уже зробив кілька важливих відкриттів і зробив безліч широкоформатних знімків.

     Раніше марсохід вже надсилав незвичайні знімки. До прикладу, у вересні і жовтні в об'єктив два рази потрапляли дивні піраміди. 

 Читайте также