У Львові усі відвідувачі Свята Шоколаду отримають гарантовані подарунки та знижки із «ШокоКарткою»

Завтра стартує VI Національне Свято Шоколаду

     Завтра, 14 лютого, у Львівському палаці мистецтв на вул. Коперника, 17 стартує VI Національне Свято Шоколаду. Цьогоріч вперше на Святі запровадили проект «ШокоКартка», завдяки якому на усіх відвідувачів чекають гарантовані подарунки та численні знижки.


      «Цього року на Національному Святі Шоколаду ми запроваджуємо унікальні квитки «ШокоКартка». Тепер кожен відвідувач, придбавши цей вхідний квиток, гарантовано отримує солодкі подарунки, численні знижки на Святі та у закладах міста. Наш солодкий партнер «Світоч» пригощатиме усіх ласунів та ласунок різноманітними шоколадними цукерками. А також усі «ШокоКартки» беруть участь у розіграші шести цінних призів, серед яких – автомобіль! Механізм простий. З усіх вхідних квитків буде зібрано відривні номерні купони, які братимуть участь у розіграші. Ведучий витягуватиме їх із прозорого лототрону, допоки серед присутніх на Святі знайдеться той щасливчик, у якого номер купона збігатиметься із номером вхідного квитка. Розіграш відбудеться 17 лютого о 19.00 у Палаці мистецтв на головній сцені на першому поверсі», – розповідає Андрій Cидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

      Новинками уже шостого Свята Шоколаду стане «Ярмарок Валентина», «Шоколадне вінчання», «Шоколадна пошта Світоч», «Галерея Левів», «Шоколадний годинник» та «Шоколадне чортове колесо». А також на Святі відбудеться відкриття «Шоколадного міста», яке презентуватиме гостям його королева Наталка Карпа.

Зауважимо, вхід на «Ярмарок Валентина» до 17.00 безкоштовний! Вартість вхідних квитків «ШокоКартка» у будні – 25 грн, вихідні – 30 грн. Вже сьогодні у мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» можна придбати квитки зі знижкою за 20 грн.

Увага! Вхідний квиток на Свято є одноразовим.

Організатор: компанія «Дік-Арт».


Придбавши вхідний квиток «ШокоКартку», Ви отримуєте: 

 1.    Солодкі подарунки на Святі:

  • різноманітні шоколадні смаколики від солодких партнерів («АВК», «Світоч»);
  • каву у ресторані «Шекспір» (вул. Любінська, 144)
  • · дитячу казку «Пригоди львівських ельфів» на Чудо-поїзді з 14 лютого. Безкоштовна екскурсія для дітей до 13 років у супроводі дорослих (знижка на дорослий квиток – 20 %) відбуватиметься щодня з 10.00 на площі Ринок.

І все це безкоштовно!

2.    Численні знижки:

  • · 20% на шоколадні десерти в «Цитадель Інн» (вул. Грабовського, 11) з 14 по 17 лютого.
  • · 30% на шоколадні вечірки у нічному клубі «Picasso» (вул. Зелена, 88) з 14 по 17 лютого.
  • · 20 % на всі солодощі у кав’ярні «Арт-буфет» (вул. Крива Липа, 6) або ж безпосередньо на Святі на їхньому стенді на І поверсі Палацу мистецтв. 
  • · 5 % на квиток на мистецько-музичний «Проект ІВАСЮК» у мережі квиткових кас «ОТ-ОТ».
  • · 10 % на проживання в «OLD CITY HOSTEL» (вул. Беринди, 3) на період Свята.
  • · 20 % на вхід у Музей шоколаду «АВК» (пл. Ринок, 6) до 1 березня з 10:00 до 19:00. Вартість дорослого квитка – 25 грн, дитячого – 20 грн. Все включено: солодкий подарунок, екскурсія, дегустація чорного шоколаду.

3.    А також усі Ваші картки братимуть участь у розіграші головного призу Свята – АВТОМОБІЛЯ!Читайте также