ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР польського гурту Vołosi (28.02-7.03)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР польського гурту Vołosi (28.02-7.03)

 

  28 ЛЮТОГО — 7 БЕРЕЗНЯ VOŁOSI, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР


28 лютого — Львів, галерея Coralli

1 березня — Рівне, Обласна філармонія 

2 березня — Тернопіль, кінотеатр «Перемога»

3 березня — Вінниця, концертний зал «Плеяда»

5 березня — Одеса, ресторан-клуб «Бернардацци» 

6 березня — Київ, Мала опера (вул. Дегтярівська, 5)

7 березня — Чернівці, клуб Public

  Подробиці на www. artpole.org  

  Гурт Vołosi з Польщі — безумовно нове явище на європейській world music сцені. Vołosi виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.

  Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.  

  Офіційний сайт гурту: www. volosiband.com

  Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у Вінниці.

  Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.

  Інформаційні партнери: ТВі, журнали «Эксперт» та «Країна», HeadHunter, мережа Egoїсти, Книгарня «Є».Читайте также