Львівський академічний театр «Воскресіння» відсвяткував Міжнародний день театру.

Львівський академічний театр «Воскресіння» відсвяткував Міжнародний день театру.

 Цього року Львівський академічний театр «Воскресіння» відсвяткував Міжнародний день театру  на день раніше - 26 березня. З цієї нагоди у театрі відбулася вистава «Провінційні анекдоти» спеціально приурочена до цієї дати.


 Протягом місяця в театрі Воскресіння тривало глядацьке голосування. На оцінку глядачів були віддані вистави, які гралися на сцені  театру Воскресіння протягом 2012 року, а також глядачі віддавали свої голоси за улюбленого актора та акторку. 26 березня після вистави «Провінційні анекдоти» були оприлюднені результати голосування. Найкращою виставою глядачами була обрана вистава «Він, вона, вікно, покійник». Найкращим актором був обраний Володимир Чухонкін, а найкращою акторкою - Наталія Лукашонок. Проте хочемо відзначити, що всі вистави були належним чином оцінені глядачами і отримали практично рівну кількість голосів.

 Серед учасників голосування відбувся розіграш призів від партнерів та театру «Воскресіння». Партнерами акції виступили: ресторан італійської кухні Ла Пьяцца; паб «Гальба пива»; ресторан «Місько Пструг та Петро Братванка»; більярд-клуб «Зовекс»; «Кафе1» від Кумпель-груп; віскі-паб «Фор Френдс»; кондитерська компанія АВК. Було обрано сім призерів, які отримали романтичні вечері у ресторанах, похід у більярд-клуб «ЗОВЕКС», річний абонемент в театр «Воскресіння» на всі вистави та запрошення на 2 особи на «Пасхальну містерію Воскресіння», яка відбудеться під час Великодніх свят в дворику Ратуші.

 Львівський академічний театр Воскресіння дякує Всім, хто підтримує наш театр, тим хто любить приходити, дивитись вистави, отримувати позитивні емоції, бо ми живемо і працюємо в першу чергу для Вас -  наші улюблені глядачі! Читайте также