Сидяча робота провокує розвиток хвороби серця

Сидяча робота провокує розвиток хвороби серця

    Якщо чоловік довгий час сидить, то у нього підвищується ризик серцевої недостатності, навіть незважаючи на наявність регулярних тренувань в щотижневому розкладі, пише Health India.


   Коментує дослідник Дебора Ром Янг: "Щоб проаналізувати виявлений зв'язок, ми простежили за групою з 84170 чоловіків 45-69 років без серцевої недостатності. Оцінювався рівень фізичної активності, показники використання енергії і кількість годин, що витрачаються на сидячі заняття".

          Приблизно через 8 років з'ясувалося: чоловіки з низькими показниками фізичної активності на 52 % мали вищий ризик серцевої недостатності, ніж чоловіки з високими показниками фізичної активності, навіть коли в облік взяли кількість годин, поведених на стільці або дивані.

 Чоловіки, які сиділи по 5 годин, з недостатністю могли зіткнутися на 34 % частіше за тих, хто сидів в день не більше 2 годин. І тренування тут не рятували. Ризик підскакував більш ніж у 2 рази у чоловіків, що сиділи мінімум 5 годин і мало  тренувалися. Щоб скоротити ризик серцевої недостатності, слід витрачати, щонайменше, 150 хвилин на тиждень на аеробні навантаження середньої інтенсивності.
Читайте также