У Львові на площі Ринок відкриють галерею з понад 50 півметрових та метрових писанок

У Львові на площі Ринок відкриють галерею з понад 50 півметрових та метрових писанок

      В неділю, 5 квітня, головною окрасою великоднього міста Львова стане «Галерея мистецьких писанок», експозицію якої складе понад 50 півметрових та метрових писанок.


Урочисте відкриття відбудеться о 16.00 на головній сцені площі Ринок (північна сторона) в рамках Фестивалю Писанок.

     Як повідомив організатор Фестивалю Писанок Андрій Сидор, це буде неймовірне видовище, адже вперше гості міста зможуть побачити стільки різноманітних великих писанок, розміщених в одній експозиції.

     «Писанки, які ми представимо в галереї, є дуже різноманітними. Їх творці намагались відобразити в них своє бачення світу, побажання, захист від недоброї сили та, навіть, заклинання. Всі вони різняться стилістикою виконання, символічними елементами, частину писанок розмалювали маленькі митці, естрадні зірки-учасники музичного «Проекту ІВАСЮК», відомі художники, серед яких Юрій Кох, Ольга Погрібна-Кох, Олександр Войтович та  Іванка Войтович та інші», - розповів Андрій Сидор.

     Львів’яни та гості міста зможуть милуватись великодньою виставкою аж до 12 травня. Усі писанки буде виставлено на благодійний аукціон, а частину вилучених коштів буде скеровано на придбання обладнання для киснево-синглетної терапії для Міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4.

     Також цього дня на площі Ринок працюватиме «Великодній писанковий ярмарок», «Великодня арт-майстерня», пройдуть різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбовування писанок, відбудуться святковий великодній концерт та виступи християнських колективів.Читайте также