АнтитілА знімають новий кліп

антитела снимают новый клип

Гурт АнтитілА днями розпочав зйомки режисерської версії кліпу на знакову для колективу пісню «Їдем-Їдем (Мова)».


АнтитілА вже 3 місяці перебувають у всеукраїнському турі «МОВА», під час якого відіграли більше 20-ти концертів. Пісня «Їдем-Їдем (Мова)» була написана спонтанно, за кілька днів до початку туру і являє собою квінтесенцією відчуття подорожі, коли є лише ти, дорога і думки про близьких та рідних людей. Зйомки відео розпочалися 3 травня, а другий знімальний день заплановано на 8 травня. Саме в цей день АнтитілА запрошують своїх прихильників взяти участь у зйомках. Усі подробиці можна дізнатися за телефоном +380980717084.

Режисером нового відео Антитіл став давній друг гурту  Олексій Веренчик (HEADSHOT STUDIO). Це вже не перша співпраця молодого талановитого кліпмейкера з Антитілами. Останні дві відеороботи гурту на пісні «Полинезийская зима» та «Тебе моя невеста» також були відзняті під його керівництвом. Під час першого дня зйомок на знімальному майданчику було використано близько 2-х кілометрів аудіо кабелів, 15 кВт світла та дуже багато різноманітного музичного обладнання.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Коли наш друг, режисер Олексій Веренчик висловив ідею метафори, яку буде втілено у цьому відео, на якомусь підсвідомому рівні відчувалося, що саме в цьому напрямку потрібно рухатися. Нам вдалося поєднати не лише дорогу і весь філософський зміст повязаний з нею, але й закласти у сюжет щось глибше. Драму, самопожертву, любов до всього живого. До зйомок долучились наші прихильники, і це обіцяє бути дійсно глибоким відеокліпом».

Прем’єра відео запланована на 18 травня 2013 р. у київському клубі-ресторані «Толстой», де відбудеться заключний концерт в рамках всеукраїнського туру «МОВА» та святкування п’ятої річниці створення гурту АнтитілА. 
АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Львів 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Івано-Франківськ 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Чернівці 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Калуш 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Рівне 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Луцьк 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Костопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Тернопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Вінниця 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Жмеринка 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Хмельницький 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Кіровоград 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Стрий 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Трускавець 2014

 Читайте также