В арт-центрі Якова Гретера відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Момент гармонії»

выставка момент гармонии в арт центре гретера

25 квітня 2013 р. на території арт-кафе арт-центру Якова Гретера відбулося відкриття фотовиставки під назвою «Момент гармонії». Проект організований спільно з порталом IZUM.ua і фотошколою «Vivat».


На виставці представлені 14 робіт молодих і перспективних українських фотографів, Людмили Візетіу, Анастасії Ковтун, Вадима Міненка, Наталії Мосейчук, Лариси Снігірьової, Олени Титаренко, а моделями для фото стали відомі спортсмени та танцюристи – Віталій Загоруйко, Анна Єдинак, Юлія Смирнова, Микита Ванкевич, Владислав Мажара, які також були присутні на урочистому відкритті.

Вступним словом гостей привітали головний редактор порталу IZUM.ua Карина Хмурова і директор галереї арт-центру Якова Гретера Леонора Янко, яка зазначила: «Усім добре відомо, що в здоровому тілі – здоровий дух. І нам дуже приємно, представляти в нашій галереї настільки позитивне і життєстверджуюче мистецтво! Ми раді відкривати нові імена і підтримувати молоді таланти!»

За словами організаторів, ідея виставки полягає в тому, щоб показати, що спорт – це життя, а мета самого проекту – пропаганда здорового та активного способу життя.

Під час відкриття виставки атмосфера краси і мистецтва панувала всюди: гості насолоджувалися мелодійними звуками скрипки і ліричними віршами у виконанні Тетяни Яцишиної, а також – неповторним танцювальним перформансом Віталія Загоруйка, учасника фотовиставки, фіналіста 2-го сезону телевізійного талант-шоу «Танцюють всі».

Побачити унікальні і неповторні роботи, заряджені силою енергії, руху і здоров'я, можна до 19 травня на 7-му поверсі арт-центру Якова Гретера.

Всі роботи доступні для придбання в галереї арт-центру Якова Гретера.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Більшовик», Блок А, 4-6 поверх.

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00.

Інформація за тел.: +38 050 42 42 888

Виставка «Момент гармонії» в галереї Якова Гретера (25.04.-19.05.2013)
Читайте также