Проект ІВАСЮК

Проект ІВАСЮК»

   «Мультимедійна сцена в формі карти України та куля діаметром 5 метрів - це ще не всі сюрпризи, які ми підготували киянам», - Андрій Сидор про «Проект ІВАСЮК»


    «Водограй», «Червона рута», «Я піду в далекі гори» ці та інші безсмертні пісні Володимира Івасюка, прозвучать, 24 травня у Палаці Україна, у новій інтерпретації у супроводі естрадно-симфонічного оркестру, хору та відомих естадних виконавців. За словами організаторів «Проекту ІВАСЮК», для цього концерту підготували особливу сценографію і не тільки… 

    «Для концерту у Києві ми використаємо унікальну мультимедійну платформу, яку сконструйовано у вигляді  карти України. Кольорова підсвітка платформи створює сприятливу атмосферу під час концерту. Конструкція має 6,5 метрів завдовжки та 4.5 метрів завширшки. Над платформою буде розміщена велика 5-ти метрова повітряна куля з підвішеним на ній двостороннім екраном для трансляції», - розповів Андрій Сидор, організатор  музично-митстецького «Проекту ІВАСЮК».        

    За його словами, під час концерту глядачам покажуть рідкісні відео та неоприлюднені ніде раніше кадри з домашнього архіву родини Івасюка.

    Державна заслужена академічна капела України «Трембіта», естрадно-симфонічний оркестр та відомі естрадні виконавці: гурти «Піккардійська терція» і «Плач Єремії», співаки Тарас Чубай, Оксана Муха і Павло Табаков виконають хіти, а також маловідомі пісні Івасюка.

    Нагадаємо, музично-митсецький «Проект ІВАСЮК» відбувається з нагоди 64-ї річниці від дня народженням відомого композитора. У березні Проект зібрав чотири аншлагові концерти у Львівській опері та понад 7 тис. гостей прийшли на цей концерт у стилі open-air в рамках святкування Дня міста Львова. Київ стане першим містом, який очолить список гастрольного турне по Україні.Читайте также