В Україні стартує "Тиждень італійського кіно" 2012

Тиждень італійського кіно 2012

Відкриття проекту, як повідомляє компанія "Артхаус Трафік", відбудеться 29 лютого в Києві, і продовжиться у кінотеатрах Одеси, Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Львову, Запоріжжя, Чернівців та Вінниці.


Відкриватиме фестиваль один з найяскравіших італійських фільмів минулого року - провокаційна комедія знаного режисера та актора Нанні Моретті "Habemus Papam" про Папу Римського на межі нервового зриву.

Еротична мелодрама від режисера італійської Нової хвилі Сільвіо Сольдіні "Кого я хочу більше" розповість українцям про чуттєве й тверезе дослідження "анатомії пристрасті". У драмі Франчески Коменчіні "Білий простір" можна буде побачити неперевершену Марґериту Буй - одну й з найхаризматичніших сучасних італійських акторок. "Холості постріли" - нова драм-комедія від одного з найвизнаніших у світі італійських режисерів, Ферзана Озпетека - розказує історію двох братів-геїв, яким не пощастило народитися в дуже консервативній південно-італійській родині.

Ну а головною родзинкою Тижня італійського кіно стане політична сатира "Та й нехай" в якій герой неперевершеного коміка Антоніо Альбанезе створює загальний портрет італійського політика, зокрема - одіозного Сильвіо Берлусконі.Читайте также