«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2013. ВОДА». МУЗИКА ВІД АРХАЇКИ ДО СЬОГОДЕННЯ

«ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2013. ВОДА».  МУЗИКА ВІД АРХАЇКИ ДО СЬОГОДЕННЯ

Свято музики у стилях етно-рок, етно-джаз та world music відбудеться на дніпровських кручах міста Ржищева Київської області з 27 по 30 червня.


Фестиваль «Трипільське коло», пройшовши по першому  колу Стихій, повернувся до витоків і знову звертає увагу учасників та відвідувачів на стихію Вода. Прозора, свіжа, несподівана, лагідна та мелодійна – вона принесла із собою хвилю яскравих гуртів та виконавців.

Колективи з Польщі, Росії, Білорусії, Естонії, Казахстану, Мордовії  та України влаштують неймовірний вихор музики, танцю та співу на чотирьох сценах фестивалю. Вони запропонують слухачам різноманітні музичні стилі та жанри, нададуть шанс перейнятися національною культурою країн, які вони представляють, відкрити для кожного нове звучання древніх мелодій,  насолодитись невимушеним спілкуванням та знайти нових друзів, адже музика – це універсальна мова, яка не потребує перекладу.

Велика сцена – головний музичний майданчик фестивалю. Саме на ній можна буде послухати і побачити захоплюючі виступи гуртів АтмАсфера, ДримбаДаДзига, ДеРуни, Млада, PAWA, HAWOK, OYME, Ягода Гало та інших. Всього на великій сцені для вас гратимуть 13 колективів з 7 країн Європи та Азії.

Мала сцена фестивалю презентує молоді колективи, які захоплені етнікою, джазом та роком і поєднують це у своїй творчості. Конкурсний відбір відбувався за підтримки Хвилі української музики «Молоде радіо». З понад 100 заявок на виступ обрано близько 30 гуртів, які подарують свіжий музичний подих слухачам і отримають гарну нагоду розширити коло своїх шанувальників.

Сцена Archaic Trance Fest  вже вдруге об’єднає на своєму майданчику всіх кому до вподоби автентичні ритми далеких часів. Древніми голосами зазвучать архаїчні варгани та діджиріду, відіб’ються у серцях кожного первісні барабанні ритми. Музичний спадок пращурів та свіже сприйняття нащадків зіллються в єдиному пориві музики і танцю.

Продовжуючи традиції виступів мандруючих музикантів, менестрелів та скоморох, організатори фестивалю влаштували вільну сцену для невідомих широкому загалу виконавців. Кожен бажаючий музикант зможе виступити на майданчику Street Music Fest перед дружньою публікою продемонструвавши своє вміння та отримавши колосальне задоволення від взаємообміну позитивною творчою енергією. А те що музика звучатиме просто неба подарує справжнє відчуття радості, краси та гармонії!

ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО 2013. ВОДА
Читайте также