АнтитілА презентують пісню «Як ангели» та знімають кліп

АнтитілА презентують пісню «Як ангели» та знімають кліп

Море, яхта, сонце, хвилі та таємнича незнайомка – саме такий антураж нового відео гурту АнтитілА на пісню «Як ангели», зйомки якого цими днями тривають в Криму.


Нова літня пісня, всеукраїнська аудіопрем’єра якої відбулася 24 червня, поєднує в собі фірмовий саунд Антитіл, прекрасні слова, магнетичний голос Тараса Тополі та приємну літню безтурботну атмосферу. АнтитілА сподіваються, що пісня «Як ангели» прийдеться до смаку всім поціновувачам нової актуальної української музики, та стане саундтреком відчуттів цьогорічного літа. Можливо саме звуки цієї пісні стануть асоціацією нових знайомств, відкриттів, мандрівок та відпочинку.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Пристрасть, кохання і дружба влітку - вони особливі. Ці емоції та переживання залишаються теплими спогадами, і гріють нас холодними осінніми і зимовими вечорами. Перевірено, з року в рік стається саме так, і музика цих щасливих моментів, залишається з нами далі на все життя! АнтитілА хочуть аби під цю пісню ви пережили такий шквал літніх емоцій, який здатен був би запалити вогнями узбережжя всіх знайомих людству морів!»

Зйомки нової відеороботи триватимуть з 26 та 27 червня, а режисером відео, вже вкотре, став давній друг Антитіл Олексій Веренчик разом з HEADSHOT STUDIO. АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Львів 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Івано-Франківськ 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Чернівці 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Калуш 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Рівне 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Луцьк 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Костопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Тернопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Вінниця 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Жмеринка 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Хмельницький 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Кіровоград 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Стрий 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Трускавець 2014

 Читайте также