Єдиний в Україні фестиваль фольклорного танцю «Етновир» цього року не відбудеться

Єдиний в Україні фестиваль фольклорного танцю «Етновир» цього року не відбудеться

     П’ять років поспіль наприкінці літа у місті Лева проходив  масштабний фольклорний фестиваль «Етновир».


Однак цього року подію, заплановану на 21-25 серпня, відмінено через брак коштів. Про це повідомили організатори фестивалю.

      «Ще минулого року завдяки спонсорській підтримці «Етновир» таки відбувся, а ось на шостий фестиваль вдалось зібрати лише третину суми… Міська та обласна ради відмовили нам у фінансуванні через відсутність коштів у бюджеті. Якщо ситуація не зміниться, така ж доля може спіткати і патріотичний фестиваль «Лента за лентою» та «Фестиваль писанок», - наголосив Андрій Сидор, президент ГО «Етновир».

     Фестиваль «Етновир» є головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові.  Львів’яни та гості міста спостерігали за виступами колективів з різних куточків світу, вражаючими марш-парадами учасників головними вулицями міста та презентацією кухні народів світу.

       Зауважимо, що до участі у VI Міжнародному фольклорному фестивалі «Етновир» організаторами було запрошено колективи зі США (Гаваї) – «Ahuna Ohana», Венесуели – «Abolengo», Індії – «Malwa Sabhyacharak Club», Туреччини – «Bahot», Сербії – «Zora» та Польщі – «Dabrowiacy». Також до них мали приєднатись три українські діаспори з Канади – «Братства» і «Русалка» та Аргентини – «Коломея».

    Організатори: ГО «Етновир», компанія «Дік-Арт».Читайте также