27-08-2013 Всё о музыке 670

Перший ювілей Rockovo!

Перший ювілей Rockovo!

Рівно рік тому 23 серпня 2012 року, офіційно розпочав свою роботу портал Української Рок Асоціації Rockovo!


Саме в цей день творці Rockovo почали складну місію в просуванні і підвищенні рок культури серед української молоді. І хто знає, може і не випадково була обрана дата 23 серпня оскільки в цей день вся країна відзначає день прапора, але от, те, що свій прапор підняла Українська Рок Асоціації це точно!

За рік роботи було зроблено багато чого!

Так на інтернет Rockovo порталі urock.com.ua Вже представлено більше 300! українських рок груп. Молоді та перспективні рокери отримали не тільки можливість заявити про себе на всю Україну, а й придбали в особі Української Рок Асоціації надійного партнера і друга!

У своєму інтернет каталозі українських рок груп Асоціація зібрала ще не все рок групи України, але це тільки доводить, що ще багато роботи попереду і нам ще є куди прагне.

За рік роботи Асоціація змогла налаштувати вихід в інтернет ефір передачі Rockovo ТБ, на рахунку у якої вже безліч інтерв'ю з самими різними рок гурт країни. Завдяки передачам Rockovo телевізором можна не тільки дізнатися детально про історію виникнення групи і їх основних періодах у творчості, але й простежити як саме формувалася рок культура в нашій країні, як вона розвивалася, і як зараз гордо піднімає голову з непереборним бажанням прославити рок!

Портал Rockovo надає інформаційну підтримку, таким рок клубам як «MADiSAN», «Горішок», студіям запису, творчим майстерням, концертним агенціям «Kонцертное агентство Natrix-просування», «Київське промоушен-агенство« ІншийСвіт »», «Твій рок - Севастополь. КА "Зоряний шлях" (Україна) »,« Київ вбивств », інформація про яких теж представлена ​​на сайті. Так на сайті можна прослухати якісну музику від наших партнерів радіо «Свіжий Інтернет рок радіо».

У 2013 році Українська Рок Асоціація Rockovo виступила офіційним інформаційним партнером таких фестивалів як «Міст», «Рок-Подих», «Плацдарм», міжнародний фестиваль «Рок вночі», та інших рок заходів. А так само Відкритого байк-рок фестивалю «Рок-Простір» в Будьоннівському. Більше того на цьому наша співпраця з даними фестивалем не закінчена, і вже йде підготовка до фестивалю в 2014 році.

Так само з 1 листопада 2013 починається «Благо-Тур» Rockovo де теж стали інформаційними партнерами і зі організаторами. Тур охопить 11 міст Донбасу, а гроші, виручені від виступу рок груп, підуть до фонду допомоги онко хворим дітям - «Геліос».

Зовсім недавно Асоціація стала офіційним інформаційним спонсором туру групи «Торба на Кручі» в Україні.

Спеціально до свого першого Дня народженя Rockovo випустив збірку «Альтернатива». До збірки потрапили 17 рок-груп України, вони молоді, амбітні і жадають вашого визнання. (Усі подробиці в групі В.К.)

За цей рік Rockovo зарекомендували себе як чудовий рок портал, інформаційний партнер, і просто відмінна група, число учасників якої підходить до 6000. КОЖЕН місяць у групі vk.com / rokovo проходять голосування, в ході яких визначається краща пісня, обкладинка і відео кліп місяця. Переможці отримують не тільки моральне задоволення і хвилину слави, фото переможців розміщуються на головній сторінці сайту, групи переможці в номінації на кращий відео кліп отримують запрошення на зйомку передачі Rockovo телебачення, а групи перемогли в номінації краща пісня місяці потраплять до збірки «12 місяців з Rockovo », і дружню підтримку асоціації.

Рік пройшов не даремно і багато роботи вже зроблено, багато ще належить зробити, але хочемо запевнити всіх наших друзів і ворогів, це тільки початок, далі буде ...Читайте также