Поетичне турне Київ-Чернівці-Львів-Берлін-Бремен

Поетичне турне Київ-Чернівці-Львів-Берлін-Бремен

Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ представляє новий літературний проект – поетичне турне Київ-Чернівці-Львів-Берлін-Бремен, яке триватиме з 4 по 25 вересня 2013 року.


Окрім основних зупинок турне, авторські читання проходитимуть у спеціальному вагоні-салоні потягів Київ-Чернівці та Чернівці-Львів. Учасники проекту представляють сучасну поезію Німеччини, Австрії, Швейцарії, Великобританії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, Росії та України. Особливість турне полягає в його багатомовності – тексти будуть читатися рідною мовою поетів та в перекладі на українську.

Розпочнеться поетичне турне 4 вересня 2013 року з поетичних читань  «300 китайців» у PinchukArtCentre (м. Київ, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2) та продовжиться 5 вересня у потязі Київ-Чернівці, де у спеціальному вагоні-салоні свої твори читатимуть Сергій Жадан, Олесь Ільченко, Світлана Поваляєа, Маріанна Кіяновська, Енн Коттен, Міхаель Донгаузер, Маріон Пошман, Ганс Тіль, Ігор Померанцев, Нора Іуга, Макс Чоллек, Остап Сливинський та багато ін. 6-8 вересня події турне розгортатимуться в рамках Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ у Чернівцях, а 9 вересня учасники та гості вирушать потягом Чернівці-Львів на Форум видавців. У вагоні-салоні MERIDIAN CZERNOWITZ під час дороги до Львова триватимуть поетичні читання. 10 вересня заходи продовжаться у рамках Форуму видавців. 23 вересня події турне відбудуться у Берліні, де перед публікою виступлять Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Ігор Померанцев, Нора Іуґа та Ян Ваґнер, а 25 вересня поетичне турне завершиться у Бремені.

Вхід на заходи поетичного турне вільний.

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ 2013
Програма MERIDIAN CZERNOWITZ 2013 (6.09-8.09.13)
Прес-конференція організаторів Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ


Читайте также