«Світ очима дитини» Дитяча виставка. Живопис .

«Світ очима дитини» Дитяча виставка. Живопис .

12 вересня в  Арт - центрі Якова Гретера спільно з Evgenia Pavlenko & Open Art Studio відбулося дивовижно тепле, урочисте відкриття дитячого соціального мистецького проекту - «Світ очима дитини ».


Виставку відкрили: юні художники, ініціатор проекту - Євгенія Павленко та директор галереї Арт - центру Якова Гретера Леонора Янко: «Для арт-центру Якова Гретера це перший дитячий проект, який є внеском у розвиток мистецтва та творчості нації».

Протягом усього вечора панувала особлива атмосфера, яка була наповнена світлою і теплою енергетикою. Глядачі могли спостерігати за виступом неповторних Open Kids , які не дивлячись на свій юний вік, підкорюють своїми вокальними талантами, професіоналізмом і приголомшливою енергетикою.

Юні дарування почули напутні слова від старших колег. Яскрава співачка Каріна Плай, сказала: «Мене просто розбирає гордість за наше підростаюче покоління ». Гостем відкриття виставки став модний дизайнер Анде Тан: «Ці дитячі картини мають уже дорослий сформований погляд», для якого діти провели спеціальну екскурсію.

Гості вечора поринули в атмосферу творчості і змогли побачити «Світ очима дитини ». Не обійшлося і без приємних сюрпризів від «LineLine», всім присутнім були вручені подарункові сертифікати.

«Мир глазами ребенка» Детская выставка. Живопись. (12.09.13-27.10.13)Читайте также