Новый культурный проект "newsumy"

Новый культурный проект "newsumy"


І чужому научайтесь, 

і свого не цурайтесь.               

Т. Шевченко

Друзья, позвольте представить вам проект на северо-востоке Украины в городе Сумы, названный "Новые умы" по имени домена newsumy.com, игра звуков: ньюсумы, нью умы, новые умы, так сказать.


  Не смотрите, что название на русском, в регионе это распространённый язык, здесь так же любят и украинский, нашу рідну солов'їну мову та неньку Україну. Можна писати хоч французькою, хоч китайською =))

  Проект цей творчий, запрошуються всі бажаючі. Базується на сайті та групі В контакті. Ідея в нього така: рухаючись у руслі розвитку нашого суспільства (підтримуючи Молодіжну суспільну організацію "Експеримент"), виступає за культуру населення, за пам'ять своїх традицій, за спорт, за здоровий спосіб життя, проти алкоголізації, наркоманії, педофілії, тероризму та всього негативу людства. Проект пропонує молоді самореалізацію своїх можливостей, працювати в мережі для себе і для народу, нації, держави; робить цікаві зустрічі для участників; також планується проводити курси SEO там SMM, які зараз стрімко розвиваються та можуть стати професією для учнів і студентів. Проект відкритий для нових ідей, у ньому можна модернізовуватись та удосконалюватись. Організатори підтримують молодіжні та благодійні акції.

Вернёмся к русскому языку, хоть суржик довольно распространён: в этом проекте публикуются начинающие поэты, прозаики, художники, историки, фотографы, педагоги, также спортсмены-чемпионы Украины (будущие чемпионы мира) и даже кинорежиссёры!!! На пути организаторов проекта было и будет много трудностей, но нужно двигаться вперёд и развиваться!!! 
  ...Audaces fortuna juvat.


Автор: Евгений Семенцов

Читайте также