Пост - реліз «Персональна виставка Ігоря Губського»

Персональна виставка Ігоря Губського

29 листопада в Арт-галереї «Мануфактура»  відбулося урочисте відкриття персональної  виставки видатного художника нашого часу  Ігоря Губського,  чий художній талант і творчість визнані як у нашій країні, так і далеко за її межами.


Подію відвідали поважні та авторитетні гості, серед яких –  Стефано Ферретті, Олеся Авраменко,  Єлизавета Бельска, Сергій Опанасенко, та інші. На відкритті виставки гості насолоджувалися  неповторним співом талановитої молодої оперної співачки - Анастасії Дерун.

 Свою славу Ігорь Губський здобув ще з молодих років. Його картини купували вже з першого курсу навчання в Київському  державному художньому інституті. Його творчість порівнюють з творчістю Веласкеса ,  живописця короля Іспанії.

  Картини  Ігоря Губського були представлені на аукціоні «Cristie’s», де завжди мали успіх у справжніх цінителів мистецтва.  На виставці представлено роботи музейного та колекційного рівня. Роботи художника були представлені в  Держаній Третьяковській галереї, в Національному художньому  музеї України,  також знаходяться в приватних колекціях в музеях Швеції, Канади, Ізраїлю та США, що говорить про високу колекційну цінність полотен художника.

Персональна виставка Ігоря Губського (29.11.13-9.02.14)Читайте также