Насадка на палець захистить від бактерій, що потрапляють на руки з мобільних пристроїв

Насадка на палець захистить від бактерій, що потрапляють на руки з мобільних пристроїв

      Відомо, що мобільні телефони є джерелом бактеріального зараження. На них не один раз знаходили більше шкідливих мікроорганізмів, ніж під обідком унітазу.


Але тепер вчені знають, як убезпечити людину.

        Нещодавно на Kickstarter з'явився проект Taptool. Це особлива насадка на палець. Її творець - ортопед- фізіотерапевт, який стверджує, що насадка ідеально підтримує суглоби пальця і ​​нерви на кінчику пальця.

      Більш того, форма насадки полегшує роботу зі смартфоном і створює фізичний бар'єр між шкірою і бактеріями на поверхні телефону.
Ще насадка не дає бруду розмазуватися по екрану, на відміну від пальців. Це особливо актуально для будь-яких систем з сенсорними екранами, якими користуються кілька людей, наприклад, у лікарні. Насадка зроблена з матеріалу - провідника. Вона працюватиме, навіть якщо надіти латексні медичні рукавички.

          Зараз на Kickstarter проводиться кампанія по збору 10000 доларів. По закінченні двох днів автори зібрали майже всю суму. Що важливо, насадка відрізняється низькою вартістю: 10 доларів - за 2 штуки або 20 доларів - за п'ять насадок. Старт продажів намічений на липень.
Читайте также