Євро-2012 в Дніпропетровську таки відбудеться!

евро 2012 в днепропетровске

Так вирішили співробітники  Дніпропетровської центральної міської бібліотеки.


Дніпропетровська центральна міська бібліотека запрошує футбольних вболівальників та всіх бажаючих взяти участь у грі  «Євро-2012 в Дніпропетровську: Центральна бібліотека запрошує!», яка відбудеться в приміщенні Центральної міської бібліотеки (вул.Леніна, 23)   1 червня о 12:00.

В цей день в бібліотеці буде проведено квест-гру в реальному часі з використанням інформаційних ресурсів відділів бібліотеки, чемпіонат відеогри «FIFA» для переможців квесту, призову відеогру переможців чемпіонату з футболістами ФК «Дніпро» на базі платформи XBOX 360 + Kinect.

Учасники та гості зможуть взяти участь в автограф/фото сесії з футболістами ФК “Дніпро”. Для глядачів буде організоване дозвілля під час проведення гри: показ роликів та перегляд літератури футбольної тематики з фондів Центральної міської бібліотеки.

З 9 червня по 1 липня у приміщенні бібліотеки буде створено зону перегляду матчів ЄВРО-2012. Всі бажаючі можуть стати членами клубу шанувальників ігор на базі платформи XBOX «Граймо в бібліотеці», який буде діяти на базі електронного читального залу. 

Контакти:

Шамичкова Ерна Андріївна, директор Дніпропетровської міської Централізованої системи бібліотек для дорослих      тел/факс: (056) 740-37-11

e-mail: library@dp.ukrtel.net, library_dp@yahoo.com

Савран Лариса Василівна, заступник директора ЦБС    тел: 740-37-15

Земляний Артем Вадимович, керівник проекту   тел. 744-49-03  e-mail: echz_library@mail.ru

Довідка

Дніпропетровська центральна міська бібліотека отримала перемогу в 7-му раунді конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами, оголошеного програмою «Бібліоміст в Україні». 

Мета проекту «Євро-2012 в Дніпропетровську: Центральна бібліотека запрошує!» – залучення до бібліотеки нових груп мешканців міста, зокрема вболівальників футболу та інших ігор.

Завдання проекту – організація акції, яка стане пілотним проектом з використання в роботі Центральної бібліотеки та бібліотек-філіалів ЦБС нових ігрових форм обслуговування користувачів. На період ЄВРО-2012 в приміщенні лекційного залу бібліотеки буде організовано колективний перегляд та обговорення матчів ЄВРО-2012.

Учасники проекту отримають різнобічну інформацію стосовно ЄВРО-2012, практичні правові, медичні, лінгвістичні, культурологічні знання.

Партнери проекту: Управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради, Управління молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровське міське управління юстиції, Дніпропетровська обласна організація товариства Червоного Хреста України, міський портал gorod.dp.ua, Лідери фанатського руху ФК «Дніпро», Дніпропетровська міська молодіжна організація «Експеримент», клуб розмовної англійської мови «English-speaking Club-Osvita», спеціалізований інтернет-магазин «Ультрас-шоп».Читайте также