Platform Coffee Table. Стіл-комп*ютер

Стіл-комп*ютер

    Компанія Ideum почала приймати замовлення на столик Platform Coffee Table, що представляє собою 46 -дюймову сенсорну панель з підтримкою множинних дотиків.


     Стіл - це по суті величезний планшетний комп'ютер, який поставляється в комплекті з однією з трьох операційних систем, за вибором покупця: Windows 7, Windows 8 або Android 4.4 (KitKat).

        При цьому, пристрій підтримує двохваріантне завантаження: під Windows 7 /8 або Windows 8/Android. Platform Coffee Table сумісний із будь-яким з десятків тисяч "сенсорних" додатків.

        У продаж надійде дві моделі "розумного" столика: з розміром панелі 32 і 46 дюймів. Обидві версії захищені від подряпин, виконані в антивандальному дизайні, не бояться пролитої на поверхню рідини.

     Столик -комп'ютер Platform Coffee Table комплектується LED- дисплеєм з часом відгуку 10 мілісекунд, жорстким диском на 250 гігабайт, вісім гігабайт "оперативки" DDR3, процесором Intel i7 3,7 гігагерца.

       Підтримуються до 40 одночасних натискань, передбачені порти HDMI, Ethernet, USB, модулі Wi -Fi, а також, Bluetooth для підключення клавіатури.

       Всім, хто хоче поставити такий столик у себе в кабінеті, доведеться розщедритися майже на сім тисяч доларів.

      До речі, в березні британська IT- компанія Engage представила павільйон Flux Innovation Lounge, в якому можна побачити робочі технології майбутнього: 5,5 -метрові сенсорні поверхні, голографічні кабінети та інші рішення, які вже доступні для установки в офісі.Читайте также