Урочисте відкриття виставки Турнюри та криноліни. 2014

Урочисте відкриття виставки Турнюри та криноліни. 2014

 

     29 квітня відбулось урочисте відкриття виставки. Вечір розпочався з прес-конференції , де представники преси та гості дізналися від Леонори Янко - директор арт-галереї «Мануфактура», Марини Іванової - колекціонер костюмів і власниця музею історії моди України, та Наталії Березенська - директор FASHION- PR, про дивовижні можливості порівняти цінність минулих епох, що відображає кожен предмет колекції , і сучасності.


     Гості змогли ознайомитися з вишуканими костюмами 19-20 століття не тільки візуально, але і дізнатися про походження кожного предмету завдяки організованій екскурсії від Марини Іванової. У колекції представлені ансамблі, що належали європейським дамам позаминулого століття разом з дитячими костюмами. Сама колекція налічує близько тисячі музейних предметів, кожен з яких - дивовижне свідоцтво минулих років. На виставку підібрані сукні, що демонструють характерну особливість 19 століття – криноліни і турнюри. Родзинкою є нідерландський  костюм з відповідними аксесуарами. Для контрастності був проведений показ від концептуального міжнародного бренду JNBY, що також продемонстрував не тільки жіночі та чоловічі наряди, але і дитячий одяг. Вечір вів, актор і шоу-мен, яскравий і емоційний, Сергій Комаровський. Анастасія Дерун - молода оперна співачка, виконала кілька арій, що додатково підкреслили вишуканість вечора.

   «Подібні проекти відволікають від суєти і дозволяють насолодитися витворами мистецтва, - поділилася враженнями Наталія Березенська. - Я впевнена, що відвідувачі виставки отримають величезне естетичне задоволення від її перегляду! ».

      Відтворити атмосферу тих часів вдалося співробітникам БОН КВІТОНа, які вписали у приміщення не тільки фрагменти англійського газону, а і квіткові композиції, що характерні для помешкань  тієї епохи.  Ці композиції допомогли глядачеві  уявити дам у виставлених предметах одягу на прогулянках або в побуті.

     Фотосалон Ескар приймав участь в організації заходу.

    Допомогли висвітлити подію, а також стали ініціаторами курсу лекцій з історії мистецтва, Комунікаційне агентство FASHION- PR.

Виставка триває з 5 квітня по 30 червня

Адреса: Київська область, с. Ходосіївка, Обухівське шосе, 2.

Режим роботи: пт, сб, нд з 11.00 до 19.00

Інформація за тел.: 38 050 42 42 888, (044) 200-97-47Читайте также