Відкриття виставки Відродження Золотого століття голландського живопису у арт-центрі Мануфактура. 2014

Відкриття виставки Відродження Золотого століття голландського живопису у арт-центрі Мануфактура. 2014

    4 червня в Арт-галерея «Мануфактура» спільно з Аутлет-містечком «Мануфактура» представили відразу кілька проектів, об'єднаних голландською тематикою 17 - 19 століть.


       Була презентована 3-х метрова паркова композиція «Час швидкості» Анни Волошко. Скульптура в прямому розумінні неймовірна, має свою історію. І, безсумнівно, вона стане однією з дивовижних пам'яток міста, як Пам'ятник Паніковському, на перетині вулиць Хрещатика і Прорізної, або Пам'ятник Проні Прокопівні та Голохвастову, на Андріївському Узвозі, або Скульптура «Мальвіна і Артемон», біля лялькового театру. «Час швидкості» - це не безликий персонаж на велосипеді, а загадковий чоловік на ім'я Генрі. Одягнений, до речі, він за останнім писком моди, лиску і шарму того часу. Імітація розлітаючого на вітрі шарфа і собаки Тіфані, яка так швидко женеться за своїм господарем,  дуже яскраво передає колорит 19 століття з його динамікою, романтикою і прийдешніми відкриттями.

    Гордістю Арт-галереї «Мануфактура» стала виставка «Відродження Золотого століття голландського живопису» Олега Радвана і Наталі Насибуліної. Це масштабний проект, створений показати глядачеві існування, в сучасному мистецтві, справжньої майстерності виконання арт-робот. Це спроба перенести всіма улюблені голландські натюрморти в 21 століття і показати, що наші співвітчизники гідні продовжувати класичні традиції живопису.

       Представлений художник Олег Радван - переможець багатьох всесвітньо відомих мистецьких конкурсів, лауреат 15 премій і учасник понад 20 масштабних виставок. Його реалістичні портрети завоювали кілька престижних премій і нагород, а картина "У червоному" принесла йому звання  Лауреат премії Виняткові заслуги, Співтовариство портретистів Америки і також  Премія за Портрет гільдії Charlotte County Art.. Автор новаторськи підходить і до жанру натюрморту, глибше досліджуючи даний напрямок, він створює свої рішення класичних голландських композицій.

       А оригінальні сюжети Наталі Насибуліної, навіяні полотнами Антоніса ван Дейка і Віллема Кальфа, полонили кожного глядача захованим символізмом. Вона об'єднує в своїх полотнах минуле і сьогодення, спонукає кожного на внутрішній діалог, що не дивно для іконописця. Наталі Насибуліна - член Національної Спілки художників України, Керівник міжнародного проекту «Евроцентр», офіційний представник і член Ради Бельгійської організації «Відкриті Горизонти Європи».

      На відкритті були присутні автори, Анна Волошко і Наталі Насибуліна, що вели діалог про свої роботи з кожним гостем. Це була неймовірна можливість порівняти свої філософські припущення про картини і скульптури з дійсним змістом, що закладав у свою роботу автор.

     На завершення дня голландської культури гості відвідали ще одну виставку «Турнюри і криноліни» Музею історії моди Марини Іванової, де на прикладі справжнього голландського костюма 18 століття змогли відтворити у своїй уяві образ Голландії тих часів і порівняти з образом сучасної України.

     Атмосферу протягом дня підігрівала експозиція вінтажних велосипедів і велозабіг по території Атлет-містечка «Мануфактура».

Виставка триватиме з 14 червня до 28 липня 2014 р.

Ми працюємо з 11.00 – 21.00 без перерви та вихідних

Адреса: Київска область, с. Ходосіївка, Обухівске шосе, 2
Інформація за тел .: (044) 200-9747Читайте также