У Полтаві поети виграли футбольний матч у музикантів

20 червня у Полтаві на футбольному полі ПНПУ імені В.Г. Короленка відбувся Мистецький футбол між збірними командами поетів та музикантів.

Організатором дійства виступило НМО «MagnumOpus», а саме Денис Стерн, Містер Коржик та Андрій Коновалов, які вирішили приурочити цю подію до Чемпіонату світу з футболу, що наразі проходить у сонячній Бразилії.

До збірної поетів увійшли: Дмитро Козуленко, Семен Хуанович Дакота, Артем Олефіренко, Містер Коржик, Ярослав Храмов, капітаном команди був Андрій Коновалов. Протистояла літераторам збірна музикантів у складі: Костянтина Калюжного, Ореста Патлякевича («Космос буде наш»), Олександра Олоса («Nonsense»), Артема Міняйла («Melange»), Дмитра Кареліна та Ярослава Джеджелія («Сухари 23»),  Дмитра Білая, і капітана команди – Артура Трояна, які представляли гурт «Long way to infinitу».

Люду зібралося близько п’ятдесяти чоловік, приїхали навіть гості із Харкова та Кременчука. Вболівальники зайняли всю брівку поля, тому складалося враження, ніби їх було ще більше. Але все почалося не із самого матчу, а із літератури та музики. Глядачів, а саме жіночу половину вболівальниць, потішили пісні Костянтина Калюжного та Артема Міняйла.

За чоловічу ж половину взялися Ірина Мисник та Юлія Клименко, які прочитали авторські вірші, піднявши хлопцям бойовий дух.

І ось настав час самого довгоочікуваного матчу, який почався із гімну України та рукостискання суперників – все по-справжньому. Вболівальники із перших хвилин розгорнули плакати, які вони підготували, та взялися вболівати за своїх фаворитів.

Перші хвилин п’ять пройшли у рівній боротьбі, хоча команда музикантів здавалася більш кремезною і грізною. Але це зовсім не завадило Містеру Коржику почати відлік голам. Рахунок став 1:0, аж тут і почалося найвеселіше. Поети зловили кураж і відправили шкіряну кулю до воріт суперника ще чотири рази. Правду кажучи, вболівальникам поетів так стало жаль суперників, що вони почали підбадьорювати і музик. Але це не дуже допомогло, адже перший тайм закінчився із рахунком 5:0 на користь літераторів.

Аби глядачам не довелося сумувати, митці розважали їх відвертими віршами. Андрій Коновалов, Містер Коржик та Семен Хуанович Дакота веселили їх як могли, чим порадували трохи засмучених результатами першого тайму вболівальників музикантів. Потім Орест Патлякевич заспівав разом з усіма слухачами, не забувши веселої пісні українських вболівальників про пана Путіна, яка вже стала народною.

Доки поети читали, музиканти тренувалися і, здавалось би, серйозно налаштувалися на тайм другий. І знову перші хвилин десять пройшли майже у рівній боротьбі, доки не влетіли шостий та сьомий м’ячі. Аж тут не такою вже й жалюгідною відчула себе навіть Ямайка із відомої пісні, в якій та програла Аргентині із рахунком 5:0.

Фінальний свисток зафіксував результат 11:0 на користь поетів. У воротах музик відзначилися: Ярослав Храмов (1), Андрій Коновалов (4), а найкращим бомбардиром став Містер Коржик (6).

Отже, задоволеними лишилися всі, окрім музикантів, хоча й ті після матчу посміхалися. Глядачі та учасники висловили бажання частіше влаштовувати подібні заходи, а організатори пообіцяли, що такі матчі стануть традицією, тим паче на дворі спекотне літо.

Феєрія голів та емоцій дійсно вдалася. Цього дня у славі купаються радісні поети, але хто знає, до чого приведуть тренування музикантів не лише на інструментах, а й на футбольному полі.