У США будують справжні ДОМА ХОББІТІВ

У США будують справжні ДОМА ХОББІТІВ

   У США гарячі шанувальники вигаданого світу британського письменника Джона Рональда Толкієна з нетерпінням чекають виходу у світ чергових кінофільмів, присвячених пригодам найвидатніших представників маленького народу.


 А тим американцям, які готовіна ділі довести силу свого захоплення хоббітами, вже зараз пропонують оселитися в справжньому "домі хоббітів".

Як відзначає The Daily Mail, дерев'яні будиночки-нори в штаті Мен будує і продає компанія Wooden Wonders, в якій працюють лише дві особи - чоловік і дружина Піллсбері.

Вартість будиночків-норок, що імітують будинки чарівного Шира, не відповідає ні розміром самих помешкань, ні передбачуваному зростанню казкових мешканців. Сама найпростіша нора продається, не багато не мало, за 14 995 доларів, пише Prian.ru.

А скупим толкієністам  пропонується стати власниками "бюджетних" курників, виконаних в аналогічній хоббітскій стилістиці. Розмір стандартного курника - близько 2 кв. м, ціна не перевищує 995 доларів.

Треба зазначити, що нори хоббітів в світі - не рідкість. Вони зустрічаються і за океаном, в Швейцарії, і ближче до штату Мен, в штаті Каліфорнія. Вартість швейцарських і каліфорнійських нір не уточнюється, але за ствердженням голови одного сімейства з Уельсу (Великобританія), вартість будівництва будиночка для хоббіта своїми руками для себе, не перевищує 3430 євро.Читайте также