ЛихоЛесье - Blues 2012

ЛихоЛесье - Blues 2012

Гурт «ЛихоЛесье» не потребує представлення шанувальникам незалежної української сцени. Він стабільно записує альбоми та безперервно виступає на клубних та фестивальних майданчиках України. Черговий привід поговорити про себе колектив дав, коли випустив новий диск зі «злободенною» назвою «Blues 2012».

Альбом записувався протягом останнього року в горлівській «Beasts Studio» за участю великої кількості запрошених музикантів, в число яких потрапили на цей раз навіть культові російські автори. Зокрема, Вадим «Чёрний Лукич» Кузьмін (зараз просто «Лукич»), знакова фігура в сибірському панку, записав свій голос для другого номера в альбомі, «Як на війні». Цим співпраця музикантів не обмежилася. В лонгплей увійшла кавер-версія пісні Лукича «Доспівує», одночасно присутня на триб'ют, адресованому даному виконавцю.

В черговий раз змінивши склад і декорації саунду (на зміну Антону Безсонову, який нині очолює групу «Тім Талер», прийшов джазово-блюзовий гітарист зі стажем Віктор Демидюк), «ЛихоЛесье» примудрилися залишитися впізнаваними. Свої витоки музика колективу, як і раніше бере в традиціях російського року. На платівці присутні романтичні нотки, притаманні творчості Майка, Цоя та інших.

Сюжет пластинки збудований наче міні-фільм, багато пісень на рідкість кінематографічна. «Blues 2012» - альбом-подорож і невипадково головним його мотивом є вихід.

У хаосі постмодернізму втратили актуальність ціннісні орієнтири, які надають буття людини цілісність і усвідомленість. На зміну їм прийшли відчуженість, роз'єднаність і нерозуміння. 

«Blues 2012» виштовхує слухача з мереж буденності. Це альбом, що налаштовує на роздуми і залишає після себе приємний післясмак, немов добре вино. 


Читайте также