Виставка Едуарда Катихіна. Дзеркало душі

Дзеркало душі

У Києві відкрилася персональна виставка відомого російського художника-ілюстратора Едуарда Катихіна.


Проект отримав назву "Дзеркало душі". Він одразу представляє декілька напрямків творчості художника - ілюстрацію, графічний дизайн, а також інтерактивні інсталяції.
Едуард Катихін учасник великої кількості групових міжнародних виставок карикатури і графіки, переможець Міжнародного конкурсу карикатур у Бельгії, володар премії "Канські леви". Його роботи були відзначені на багатьох фестивалях.
Як зазначив сам художник, він представник класичної школи графіки. Отримав освіту в Харкові. За свою кар’єру спробував себе у багатьох жанрах. Працював з рекламою, ілюстрував музичні альбоми.
Яскраві ілюстрації розміщені у величезних книгах розміром метр на півтора, кожен відвідувач може сам їх полистати.
 Ілюстрації художника вирізняються барвами, яскравістю та оригінальністю ідей. Його твори не «ілюструють» якийсь літературний твір, вони повністю самостійні. Це робить їх дуже схожими з коміксами.
Друга частина виставки представляє собою серію інтерактивних інсталяцій. Вони розраховані на індивідуальну взаємодію з кожним глядачем. Об'єкти реалізовані у вигляді кабінок з «очима», через які глядач спостерігає дійства, що розгортаються усередині.
 Сьогодні твори графіка знаходяться в Московському музеї сучасного мистецтва і в приватних колекціях в Іспанії, Канаді, Англії, Швейцарії, Росії тощо.


 Читайте также