Новини Рівненського облмуздрамтеатру

Новини Рівненського облмуздрамтеатру

11 січня у Рівненському облмуздрамтеатрі відшуміло дитячим сміхом та оплесками останнє в цьому сезоні Новорічне видовище для діток. Отож,  творче життя театру, повертається  у звичне репертуарне русло.


Серед новин, якими б хотіли поділитись з вами – це поповнення творчого колективу театру новим актором. Зовуть його Олег Пшин. До приїзду у Рівне він працював у Донецькому академічному українському музично-драматичному театрі - з 2002 року як актор, у 2006 році його призначили заступником директора з творчих питань.

Цьогоріч, у зв’язку з трагічними подіями на Сході України Олег змушений був залишити Донецьк. Довелось шукати роботу. Актор зізнається, що чи не першим відгукнувся директор Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Володимир Петрів. Ось вже понад місяць Олег Пшин працює артистом драми у Рівному і вже встиг поспілкуватись з маленькими  глядачами на Новорічних видовищах як Дід Мороз та потоваришувати з рівненськими театралами.

Рівне для Олега Пшина не чуже, адже саме тут він здобув театральну освіту у Рівненському державному інституті культури. Опісля працював деякий час актором Чернігівського молодіжного театру та Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка. Серед нагород актора: премія газети «Донеччина» «Плекаймо рідну мову – 2005» за популяризацію української мови і культури у Донецькому регіоні, активну роботу в залученні глядачів до невичерпних джерел української культури. Диплом Першого всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Данапріс – 2007» за розвиток традицій монодрами на камерній сцені академічного театру за роль Контрабасиста у виставі «Контрабас» П.Зюскінда.

Ось фрагмент інтерв’ю Олега Пшина сайту газети «День»:

«…Олег ПШИН, донедавна актор та заступник генерального директора з творчих питань Донецького національного театру, є сьогодні серед тих небагатьох вчорашніх «донеччан», хто уже працює за фахом. Тепер він згадує, як на початку 1980-х, навчаючись у Рівненському інституті культури, виносив будівельне сміття зі сцени тамтешнього театру під час його ремонту і думав: «От би тут працювати!». Бажання інколи здійснюються дивовижним чином: два театри Чернігова, 12 років у Донецьку – і коло замкнулося…

-    Я дуже вдячний керівникові Рівненського театру Володимиру Петріву, –  говорить Олег Михайлович. – Приїхав, і він сказав: «Ми тебе беремо, хоча вакансії поки що немає, але ти можеш бути спокійний, за 2-3 тижні я цю проблему розв’яжу». Так і зробив...»

Ще однією хорошою новиною є повернення на малу сцену нашого театру вистави «Ненормальна». Вже у лютому актори Вячеслав Давидюк та Вікторія Клєщенко вкотре зіграють перед глядачами історію кохання за твором Н. Птушкіної. Перерва у показі була зроблена через те, що Вікторія перебувала у відпустці по догляду за новонародженим сином.

Серед подій, що очікуються у театрі окрім вистав з нашого репертуару:

15 січня  - Різдвяний концерт струнного квінтету "Vołosi"! Початок о 19.00 Вартість квитків 80-160 грн.

19 січня - Заключний Гала-концерт учасників ХI фестивалю пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви». Початок о 17:00 годині.

31 січня - концерт до 70-річчя Національного балету Грузії Сухішвіллі. Початок о 16.00 та 19.00. Вартість квитків 200-550 грн.

26 січня -  концерт Волинського народного хору. Початок о 19.00. Вартість квитків 50-120 грн. 

11 лютого – балет-фантасмагорія «Лускунчик»  Київ модерн-балету Раду Поклітару. Вартість квитків 150-350.Читайте также